Arterium Villas görücüye çıktı! Tamamı satıldı!

Kategori: - - 11:33

ArteriumVillas

Cathay İnşaat ve Suudi Arabistan menşeili NEMA ortak girişimi olan Arterium Villas projesi, gerçekleştirilen basın toplantısıyla tanıtıldı

Başakşehir’de 32 dubleksten oluşan Arterium Villas, bahçe ve teras olmak üzere 2 farklı dubleks tipi sunuyor. Arterium Villas’taki dubleksler, optimum mekan kullanımı ve maksimum gün ışığı sunarken, 335 ile 360 metrekare arasında değişiyor. İki dizi villa arasında konumlanan orta avlu, villalar arasında mesafe yaratarak hem özel alanı koruyor hem de mahalle sıcaklığını yaşatıyor. Villaların iç mekanları, gündelik yaşamın gereksinimlerini konforlu ve pratik bir şekilde tasarlanmasının yanı sıra yalın plan çözümleriyle farklılık gösteriyor.
Arterium Villas’ta konforlu ev yaşamının yanı sıra aktif bir sosyal yaşam da sunuyor. Sosyal tesisler arasında, içerisinde sauna ve yüzme havuzunun da bulunduğu fitness& wellness center, kafe ve bir mini sinema yer alıyor.
“Özel Hissetmeniz İçin Tasarlandı.”
Gölge analizleri yapılarak projeleri çizilen Arterium Villas, İtalyan – Türk mimari ekipten oluşan Studio Galata mimarları tarafından tasarlandı. Projenin mimarı Gürol Baroncelli Sağıroğlu toplantı sırasında yaptığı açıklamada “Arsanın doğal topoğrafyasına uyum sağlayan Arterium Villas, maksimum yeşil alan kullanımı ve güneş ışığından azami fayda hedeflenerek projelendirildi. Villa sakinlerinin mahremiyetine gösterilen özenle tasarladığımız projede yalın plan çözümleri sunduk.” dedi.
Toplantıda Nema Gayrimenkul Yatırım olarak açıklamalarda bulunan Dr. Abdulaziz Alomary ve Tareq Alkasabi;  “Türkiye gayrimenkul piyasasında güçlü ve istikrarlı bir pazar payına sahip olmak istiyoruz ve bu nedenle Cathay İnşaat’la birlikte 20.000.000 dolarlık yatırımla Başakşehir’in en cazip villa projesini gerçekleştiriyoruz.” Dediler.
Cathay İnşaat kurucu ortaklarından Mahmut Alper Tuğsuz “Özel projeler gerçekleştirmek amacıyla çıktığımız bu yolda Arterium Villas’la hedeflerimize doğru bir adım daha atmanın gururunu yaşıyoruz.” açıklamasında bulundu. Cathay İnşaat kurucu ortaklarından Mehmet Yılmaz ise, “Projemizin daha satışa sunulmadan, yurtdışından gelen talepler doğrultusunda tamamını satmış olmamız, yaptığımız işin ne kadar doğru ve global ölçekli bir iş olduğunu kanıtladı.” dedi.
0212 485 98 00
Etiketler:, , ,

Bir yanıt yazın