Kayaşehir Seyran Şehir daire fiyatları

Kategori: - - 13:26

Seyran Şehir ön talep

Kayaşehir Seyran Şehir daire fiyatları üzerine 31 Aralık 2015 tarihinden itibaren yüzde 20 Emlak Konut zam oranı uygulanacak. Arsa alanı yaklaşık 25 bin metrekare olarak belirlenen proje 220 adet konuttan oluşuyor.

Seyran Şehir Evleri İstanbul’un Başakşehir ilçesine bağlı Kayaşehir bölgesinde hayata geçiriliyor. Projede 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak dizayn edilen daireler bulunuyor.

Makro & Akyapı Ortak Girişimi imzası taşıyan Başakşehir Seyran Şehir’de konutların büyüklükleri 121 ile 326 metrekare arasında değişiyor. Projede yüzde 25 peşinatta kalan bedel için banka kredisi kullanılabiliyor.

Seyran Şehir Rezidans lokasyon olarak Olimpiyat Köyü ve Metro İstasyonu’na 5 kilometre, Kuzey Marmara Otobanı’na 1 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre, Uluslararası Alışveriş, Fuar ve Kongre Merkezi’ne 7 kilometre, Sağlık Kenti’ne 2 kilometre yakınlıkta yer alıyor.

Kayaşehir Seyran Şehir daire fiyatları 500 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, yüzme havuzu, sauna, buhar odası, spor alanları ve yürüyüş yolları gibi ortak kullanım alanları sunuluyor.

Kayaşehir Seyran Şehir iletişim
Telefon: 0212 687 08 08
Web: www.seyransehir.com

Etiketler:, , , ,

Bir yanıt yazın