Kayaşehir 23.Bölge Başvuru Listesi

Kategori: - - 15:58

Kayaşehir 23

30 Nisan günü sona eren Toki’nin İstanbul Kayaşehir 23.Bölge, sosyal ve alt gelir grubu konut satışlarına başvuru listesi açıklandı. Kayaşehir 23.Bölge Başvuru

Konutlara başvuru yapanların tam listesini açıkladı. Başvuru sonuçlarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

30 Nisan 2015 tarihi itibari ile Başvuru Listeleri:

Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri Başvuru Listesi
Engelli Vatandaşlar Başvuru Listesi
Diğer Alıcı Adayları Başvuru Listesi
Başvuru Şartlarına Uymayanlar

İstanbul Kayaşehir 23. Bölge Alt Gelir Grubu Konut Projesi” kapsamında İdaremiz tarafından inşa ettirilen 400 konut, 23 Mart – 30 Nisan 2015 tarihleri arasında Türkiye Halk Bankası A.Ş’nin İstanbul İli’ndeki tüm Şubeleri aracılığı ile Kuralı Satış yöntemi ile satışa sunulmaktadır.

Satış Duyurusu / Ön Bilgilendirme Formu
Satış Takvimi
Fiyat Listesi
Kat Planı

DUYURU
İdaremiz tarafından İstanbul Kayaşehir’de satışa sunulan konutlara ilişkin başvuru ve satış işlemleri sadece Türkiye Halk Bankası A.Ş. aracılığıyla yapılmaktadır. Satışa sunulan konutların noter huzurundaki kura çekilişi 06-07 Mayıs 2015 tarihinde yapılacaktır. Konut sahibi olmak isteyen vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için TOKİ ve yetkili bankalar dışında kimseye itibar etmemeleri, iş ve işlem yapmamaları önemle duyurulur.

TOKİ Kayaşehir 23. Bölge sözleşmeleri ne zaman imzalanacak?

TOKİ Kayaşehir 23. Bölge asil hak sahiplerinin sözleşme imzalama programı; 11 Mayıs – 19 Haziran 2015,

TOKİ Kayaşehir 23. Bölge yedek hak sahiplerinin sözleşme imzalama programı; 23 Haziran – 30 Haziran 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

TOKİ Kayaşehir Evleri için kura çekilişi ne zaman?

TOKİ Kayaşehir konut projesindeki evler için başvurularını yapanlar arasında en fazla merak edilen konu ise “kura çekilişi ne zaman yapılacak” sorusu olarak karşımıza çıkıyor.

TOKİ evleri için Kayaşehir’deki konutlara başvurularını yapanlar ve kuradan ismi çıkacak vatandaşlar (hak sahipleri) Konut taksitlerinin ödemelerini, teslimden bir ay sonra başlayabilecekler. TOKİ Kayaşehir evlerinde konut kura tarihi ise 06 Mayıs 2015 olarak TOKİ idaresi tarafından resmi olarak duyuruldu.

Etiketler:, ,

Bir yanıt yazın