İstMarina ikinci kez ihalede

Son Güncelleme: 7 Aralık 2015 - 8:59 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

istmarinaDAP Yapı ve TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. iş birliği ile Kartal sahilinde hayata geçen projedeki özel eğitim tesisi ikinci kez satışa çıkıyor

DAP Yapı’nın Kartal sahilinde gerçekleştirdiği karma yaşam projesi İstMarina yarısı açık yarısı kapalı alışveriş merkezi ile birlikte otel, özel okul, özel hastane, restoranlar, park ve dini tesis alanlarıyla ‘Dünyanın en iyi karma yaşam projesi’ olarak nitelendiriliyor. 30 Ekim 2015 tarihinde ihalesi yapılan İstMarina karma yaşam projesinin özel eğitim tesisi yeniden ihaleye çıkıyor.
Söz konusu ihale 18 Aralık 2015 tarihinde saat 15:00’de Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürlüğü’nde gerçekleşiyor.

İhale katılım şartları
İstekliler talep etmeleri halinde ihale dosyasını Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürlüğü Pazarlama Müdürlüğü Atatürk Mah. Çitlenbik Cd. No:4 Ataşehir / İSTANBUL adresinde görebilirler. İhaleye katılmak isteyen istekliler, ihale dosyasını 200,00 TL karşılığında Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürlüğü Pazarlama Müdürlüğümüzden temin etmeleri gerekmektedir. İsteklilerin, Geçici Teminat Bedellerini, nakit ya da teminat mektubu şeklinde vermeleri gerekmektedir. (Bilgi: İhale Şartnamesi Madde 12). İstekliler, İhale Şartnamesinde belirtilen adrese, Geçici Teminat Mektuplarını (teminat nakit ise dekontlarını) ve Şartname Madde:11’de belirtilen diğer evraklarını teslim etmeleri gerekmektedir.

Evrakların eksiksiz teslim edilmesi ve istekli tarafından Açık Artırmaya Katılım ve Yüklenim Belgesinin imzalanması durumunda, Şirketimiz yetkilileri İstekliye İhale Bayrağını teslim edecektir. Buraya kadar izlenecek tüm adımların en geç 18/12/2015 tarihi saat: 15:00’e kadar yerine getirilmesi gerekmektedir. İstekliler, İhalenin yapılacağı 18/12/2015 tarihi saat 15:00’te Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürlüğü Toplantı Salonunda, beraberlerinde ihale bayrakları, kimlikleri, yabancı ise pasaportları, şirket ise imza sirküleri ve şirket kaşeleri ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir.


---------------------------------------------------------------------------------

İstMarina ikinci kez ihalede ile Benzer Yazılar:

7 Aralık 2015 Saat : 8:59

İstMarina ikinci kez ihalede Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–