İstanbul’da Yeni Toki Projesi Varmı 2024 Toki Projeleri Gelmeye Başladı!

Kategori: - - 11:33

25.Bölge Kura Sonuçları

İstanbul’da yeni Toki Projesi Varmı 2024 Yılı Konut projeleri şimdiden araştırılmaya başlandı. 2024 Toki başvurusu ne zaman? Toki 2024 başvuru tarihleri! Toki başvuruları ne zaman başlayacak?

Toki İstanbul Konutları Ne Zaman Başlayacak?

Sabah’ın haberine göre, Bakan Özhaseki ile birlikte fuara katılan TOKİ Başkanı Ömer Bulut, TOKİ eliyle yapılacak 250 bin konut hakkında bilgi verdi. 6 Şubat’ta yaşanan deprem felaketini hatırlatan Bulut, “Deprem bölgesi için çok gülü bir çalışma başlattık. Burada inşaatlarımız devam ederken diğer şehirlerimizdeki sosyal konut çalışmalarımızı da sürdürüyoruz.

Geçen yıl açıkladığımız 250 bin sosyal konut uygulamasında 50 bin konutun ihalesini yaptık. İstanbul’daki sosyal konutlar için çalışmaları tamamladık. Yılbaşından sonra onların da temellerini atmaya başlayacağız” dedi.

İstanbul'da yeni Toki Projesi Varmı 2024 Toki Projeleri

İstanbul’da Yeni Toki Projesi Varmı 2024 yılı Toki İstanbul 2024 Konut Projeleri Şimdilik 1.259 Yeni Konut Projeleri Olarak Açıklandı! haberimizde 2024 Konut Projeleri nin ilkini daha önce yayınlamıştık.

Toki 2024 Başvuruları Ne Zaman?

TOKİ tarafından henüz 2024 yılı proje ve başvuru tarihleri açıklanmadı. Yeni konut projeleri duyurulduğunda başvuru tarihleri haberimizde yer alacaktır

TOKİ’nin dev açık artırmasıyla hayalinizdeki konut veya iş yerini edinin! Türkiye genelinde gerçekleşecek etkinlik, 13-14 Aralık’ta! İnternet üzerinden kolay katılım için www.emlakmuzayede.com.tr adresini ziyaret edin. Özel ödeme koşulları ve geniş konut seçenekleri sizi bekliyor. Kaçırmayın, yatırımınızı şimdi yapın!

Türkiye genelinde düzenlenecek olan açık artırmada, 32 ilde toplamda 169 konut ve 28 ilde 192 iş yerinin satışı planlanıyor. Bu özel etkinlik, 13-14 Aralık 2023 tarihlerinde gerçekleşecek. Satışlar, çeşitli ihtiyaçlara ve bütçelere hitap etmek üzere özenle planlanmış durumda. TOKİ konut satışları için belirlenen şartlar neler? Gerekli olan kriterler nelerdir? Satışlar ne zaman başlayacak?

İstanbul'da yeni Toki Projesi Varmı 2024 Toki Projeleri

Satış Tarihleri ve Ödeme Koşulları

Konut satışları için belirlenen tarih 13 Aralık 2023 Çarşamba, iş yerleri için ise 14 Aralık 2023 Perşembe günüdür. Ödeme koşulları, konutlar için %25 peşinat ve 72 ay vade, iş yerleri için ise %25 peşinat ve 48 ay vade olarak belirlenmiştir.

Açık Artırmaların Gerçekleşeceği Mekanlar

Açık artırmalar, Ankara The Green Park Hotel Çukurambar ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek. Bu prestijli mekanlarda gerçekleşecek olan satışlara katılmak isteyenler için önemli tarihler unutulmamalıdır.

İstanbul'da yeni Toki Projesi Varmı 2024 Toki Projeleri

İnternet Üzerinden Teklif Verme İmkanı

Açık artırmaya katılmak isteyenler, www.emlakmuzayede.com.tr adresi üzerinden internet üzerinden teklif verebilecekler. İnternet katılımı için son kayıt tarihi 12 Aralık 2023 Salı günü saat 10.30 olarak belirlenmiştir.


Başakşehir Millet Bahçesi – Keyifli Bir Gün İçin


Satışa sunulan konutlar, Türkiye’nin dört bir yanını kapsayan bir yelpazede yer alıyor. İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük metropollerin yanı sıra birçok şehirdeki projeler, TOKİ’nin geniş kapsamlı konut satışlarına dahil edilmiştir.

İstanbul'da yeni Toki Projesi Varmı 2024 Toki Projeleri

BEYPAZARI İLÇESİ, 2. ETAP 428 ADET KONUT PROJESİ

TOKİ, Ankara’daki BEYPAZARI İLÇESİ’nde, 2. ETAP 428 ADET KONUT PROJESİ kapsamında 197 konut için özel bir satış planı duyurdu. Projedeki konut fiyatları, konumları ve özellikleri göz önüne alınarak belirlenmiştir. Bu konutlar için gerçekleştirilecek kura çekilişi ise 6 Aralık tarihinde planlanmıştır. Projeye başvurular Ziraat Bankası aracılığıyla kabul edilmiştir.

Etiketler:, ,