Halkbank’tan TOKİ Borçlarına % 20 İndirim

Son Güncelleme: 21 Eylül 2012 - 10:13 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Halkbank, TOKİ’ye ödemeleri devam eden konut sahiplerine borçlarını yüzde 20 indirimle kapatma imkânı sunuyor.

Kampanyadan, borçlarını kapamak için 20 Eylül- 19 Ekim tarihleri arasında Halkbank’tan konut kredisi kullanmak için başvuranlar yararlanabiliyor. TOKİ İndirim Kampanyası kapsamında kullanılan kredilere cazip faiz oranları ve masrafsız seçenek avantajları sunuluyor.

Halkbank, TOKİ İndirim Kampanyası kapsamında bankadan konut kredisi kullanarak TOKİ’ye borçlarını tek seferde kapatmak isteyen tüketicilere yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor. Tüketiciler sabit dosya masraflı ve masrafsız olmak üzere iki farklı ödeme seçeneğinden düşük faiz oranları ile yararlanabiliyor. Ayrıca müşterilerden kredi işlemleri sırasında ekspertiz ücreti de alınmıyor.

Halkbank olarak herkesin sağlam, kaliteli ve çağdaş olanaklara sahip konut edinme hakkına sahip olduğuna inandıklarını ifade eden Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı İsmail Hakkı İmamoğlu, “Bunu gerçekleştirmek için TOKİ borçlularına özel bir kredi kampanyası başlattık. Sunduğumuz uygun koşullu kredilerle vatandaşlarımızın geri ödemelerini daha düşük bir tutar üzerinden ve sıkıntı çekmeden yapabilmelerine olanak sağlıyoruz” diye konuştu.

Kampanya, Halkbank’ın satışına aracılık etmediği TOKİ konutları için de geçerli olacak ve 19 Ekim 2012’ye kadar devam edecek.


---------------------------------------------------------------------------------

Halkbank’tan TOKİ Borçlarına % 20 İndirim ile Benzer Yazılar:

21 Eylül 2012 Saat : 10:13

Halkbank’tan TOKİ Borçlarına % 20 İndirim Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–