Emlak Konut Başkent’e yeni Başkent yapacak

Kategori: - - 13:55

Emlak Konut Başkent

Emlak Konut GYO, Ankara Mühye’de inşa edeceği “Başkent Emlak Konutları” projesini bugün kamuoyuna tanıttı. “Başkent’in Yeni Başkent’i” sloganıyla satışa sunulan projenin reklam yüzü şarkıcı Mustafa Ceceli oldu.

Emlak Konut GYO, Ankara Çankaya Mühye’de hayata geçireceği Başkent Emlak Konutları projesinin tanıtımını bugün gerçekleştirdi. “Başkent’in Yeni Başkent’i” sloganıyla satışa sunulan projenin reklam yüzü ise şarkıcı Mustafa Ceceli oldu. 492 adet kentsel dönüşüm konutu haricinde 1.478 adet konut ve 26 adet ticari birimden oluşan projede 1+1’den 6+1 dublekse kadar farklı alternatiflerde daire seçenekleri sunulacak.

Emlak Konut’tan Ankara Mühye’ye dev yatırım
Emlak Konut GYO öncülüğünde Çankaya’da hayata geçirilecek Başkent Emlak. Konutları projesi kamuoyuna tanıtıldı. Projenin, 202 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirildiğini ve Kentsel Dönüşüm kapsamında hak sahiplerine büyüklükleri 98 ila 135 metrekare arasında değişen 492 adet 3+1 daire verileceğini söyleyen Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum: “Kentsel dönüşüm için ayrılan konutların haricinde projede 1.478 adet konut ve 26 adet ticaret birimi olmak üzere toplamda 1.504 adet bağımsız bölüm satışa sunulmaktadır. ” dedi.

Ödeme kolaylıkları
Murat Kurum, projeden ev almak isteyenlere yüzde 10 peşinat ve 15 yıllık vade ile 850 TL’den başlayan taksit fırsatı hazırladıklarını da belirterek: Ankaralılar için hazırladığımız Başkent, Emlak Konutları projemizin her açıdan beklentileri karşılayacağına ve Ankara’da örnek gösterilecek bir proje olacağına inanıyorum…” ifadelerini kullandı.

Etiketler:, ,

Bir yanıt yazın