Dumankaya Miks Ataşehir Yükseliyor

Kategori: - - 09:26

Dumankaya Misk ataşehir

Atakent’ye yükselelen Dumankaya imzalı Dumankaya Misk Bölgenin en değerli projeleri arasına adını yazdırdı. Emlak Konut desteği ve Dumankaya’nın el ele vermesi ile birlikte bölgenin değerine değer katıldı.
Uzun yıllardır gelişimine devam eden, şehir planlamasına uygun bir şekilde kentleşen ve Avrupa yakasının yaşam standardı en yüksek bölgelerinden biri haline gelen Atakent, Dumankaya Miks ile değerini artırıyor.

Yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla ilk tercih edilen gayrimenkul geliştiricileri arasında yer alan Dumankaya İnşaat, Halkalı Atakent bölgesinde TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş işbirliği ile hayata geçirdiği Dumankaya Miks projesinde, ticari alanlara yönelik uyguladığı kampanya çerçevesinde, mağaza sahiplerinin yatırımlarını Dumankaya güvencesi altına alıyor.

Proje içerisinde yer alan 19 adet ticari alan için uygulanan kampanyada, projeye yatırım yapan mağaza sahipleri aylık 2.000-TL ile 15.000-TL arasında değişen kira garantisi ile yıllık %8’e varan bir yatırım dönüşüne sahip olacaklar. Bu özel projeden ticari gayrimenkul sahibi olan yatırımcılar, satın aldıkları mağazaya göre değişken olmak üzere yıllık 180.000-TL’ye varan bir kira geliri elde edecekler.

İstanbul’un nitelikli konut yatırımlarıyla ön plana çıkan bölgesi Atakent’tin en stratejik noktasında yer alan Dumankaya Miks, Türkiye’nin en büyük fuar ve eğlence alanı Temapark ile Avrupa Yakası’nın en önemli sağlık tesislerinden biri olan Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yanı başında bulunuyor. Dumankaya Miks, özellikle bölgede gelişen sağlık yatırımları ile bu alana yatırım yapacak müşterilerin de ilgi odağı haline geliyor.

Etiketler:, , , , ,

Bir yanıt yazın