Emlak Konut’tan iki büyük proje

Kategori: - - 10:37

Emlak Konut'tan

TOKİ ve Emlak Konut GYO iştiraki olarak İzka İnşaat, Dağ Mühendislik ve Sıtar İnşaat ortaklığıyla, Başakşehir’de hayata geçirilen Bahçekent Flora’ya yoğun talep geliyor. 10 Haziran Salı günü Çırağan Sarayı’nda düzenlenecek lansmanın ardından satışa çıkacak proje konut alıcıları tarafından merakla bekleniyor. Bahçeşehir’in 875 konuttan oluşan dev projesi Bahçekent Flora’ya şimdiden yoğun talep geliyor.

İzka İnşaat, Dağ Mühendislik ve Sıtar İnşaat ortaklığında, TOKİ ve Emlak Konut GYO iştiraki olarak hayata geçirilen Bahçekent Flora, 10 Haziran Salı günü Çırağan Sarayı’nda düzenlenecek lansmanda görücüye çıkacak. Lansman öncesinde şimdiden yoğun talebin geldiği Bahçekent Flora’ya www.buevbenimolacak.com web sitesinden talepte bulunulabiliyor.

119 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılan proje 300 milyon TL yatırımla inşa ediliyor. 195 bin metrekare inşaat alanına sahip projede 33 bin metrekare de ticari alan yer alıyor.
Bölgenin en dikkat çeken projeleri arasında yerini alan Bahçekent Flora, Emlak Konut GYO projeleri arasında peyzaj alanı en geniş konut projesi olarak öne çıkıyor.

GÖL PANAROMA EVLERİ

Be-Ma İnşaat’ın TOKİ ve Emlak Konut GYO güvencesiyle, Bahçeşehir’in karşısında konumlandırdığı Göl Panorama Evleri 9 Haziran Pazartesi günü lanse edilecek. Yatırım açısından avantajlı bir noktada yer alan  Göl Panorama Evleri uzun zamandır merakla bekleniyordu.

TOKİ ve Emalk Konut GYO iştiraki Be-Ma İnşaat tarafından Bahçeşehir’in karşsında hayata geçirilen Göl Panorama Evleri 9 Haziran günü The Grand Tarabya Hotel’de düzenlenecek basın toplantısıyla tanıtılacak.

95 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılan Göl Panorama Evleri, 1431 konut ve 40 ticari üniteden oluşuyor. Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Göl Panorama Evleri, TEM Otoyolu’na 5 km, Atatürk Havalimanı’na 13 km, 3. Havalimanına 30, 3. Köprüye 40 km mesafede bulunuyor.  Yatırım açısından avantajlı bir konuma sahip olan Göl Panorama Evleri, uzun zamandır yatırımcılar tarafından bekleniyordu. Bir süredir www.burasiyenievim.com web sitesinden talep toplayan projeye kısa sürede yoğun bir başvuru gerçekleşti.
9 Haziran Pazartesi günü düzenlenecek lansman sonrasında satışa çıkacak projede, lansmana özel avantajlı fiyatlar sunulacak.

Etiketler:, , , , , ,

Bir cevap yazın