CNR Emlak İstanbul Zirvesi 23 Kasım’da

Kategori: - - 11:51

CNR Emlak İstanbul Zirvesi

CNR Emlak Fuarı ile eş zamanlı olarak düzenlenecek olan CNR Emlak İstanbul Zirvesi için tarih 23 Kasım. Bahsi geçen bu zirvede tüm dünya ve Türkiye’nin emlak sektörünün geleceği hakkında müzakere edilecek.

Toplamda 25 farklı ülkeden 30’dan fazla konuşmacı ve 500’den fazla katılımcının bulunacağı CNR Emlak İstanbul Zirvesi, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi’nin desteği ile organize edilen CNR Emlak Fuarı ile beraber 23 – 26 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Resmi gazetede yapılan haberde, CNR Emlak Fuarı ile aynı tarihlerde gerçekleştirilecek olan söz konusu zirvede, tüm dünya ve Türk emlak sektörünün geleceği hakkında müzakere edileceği belirtiyor.

Emlak Fuarı’nda ise yerli ve yabancı olmak üzere birçok yatırımcının yer almasının yanı sıra gayrimenkul sektörünün en önemli firmaları, konut alıcıları için kampanyalar sunacak. Ayrıca sektörün önde gelen 600 konut projesi ise, alıcıları ile bir araya gelecek.

CNR Emlak Fuarı’na Rusya, Ortadoğu Ülkeleri, İran, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar ve Suudi Arabistan öncelikli olmak üzere birçok ülkenin yatırımcıları katılacak. Gürcistan, Afganistan, Balkan Ülkeleri, Pakistan ve Ukrayna ise, 2017 yılının emlak pazarları olacak.

Uluslararası Düzeyde 500 Katılımcı Yer Alacak
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından desteklenerek CNR Expo’da gerçekleştirilen CNR Emlak İstanbul Zirvesi’ne 25 farklı ülkeden olmak üzere 30’u aşan konuşmacı ve 500’ün üzerinde katılımcının yer alacağı belirtiliyor.

CNR Emlak Zirvesi’nde Konuşma Yapacak O İsimler!
CNR Emlak Zirvesi‘nin açılışını Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, moderatörlüğünü ise Mesut Pektaş yapacak. Ayrıca zirvede TOKİ Başkanı Mehmet Ergün, Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Mithat Yenigün, Prof. Dr. Kerem Alkın, Konutder Başkanı Altan Elmas, Hacı Ali Taylan, Himmet Karadağ, Umurcan Gogo gibi alanında uzman olan ve pek çok önemli isim katılımcı olarak yer alacak

Etiketler:, , ,

Bir yanıt yazın