Brandium AVM görücüye çıktı!

Kategori: - - 09:23

Emay İnşaat ve Erko Grup tarafından Ataşehir’de hayata geçirilen Brandium Alışveriş Merkezi 2012 yılı son çeyreğinde kapılarını açacak.
Ataşehir‘de TEM ile E-5 Karayolu’nun kesiştiği bölgede yer alan proje 60.000 metrekare kiralanabilir alanı ve 250 mağazası ile Anadolu Yakası’nın en prestijli projesi olmayı hedefliyor.

2012 yılı son çeyrekte kapılarını ziyaretçilerine açacak olan, yatırımını Emay İnşaat ve Erko Grup’un gerçekleştirdiği, Brandium AVM; 120.000 metrekare toplam alanı, 60.000 metrekare kiralanabilir alanı, 4 katta bulunan toplam 250 mağazası ile Anadolu Yakası’nın en prestijli projesi olmayı hedefliyor.

Ataşehir’in en özel noktasında, TEM ile E-5 Karayolunun kesiştiği bölgede yer alan proje, kolay ulaşılabilir lokasyonu ile ön plana çıkıyor. Ataşehir’de 5 yıldızlı otel ve 1.350 konutun yanı başında bulunan bu karma proje tüm bölgeyi kendisine çekecek bir noktada yükseliyor.

Projenin 3 km çapında yaklaşık 1.500.000 kişilik nüfusunun yer alması, kent merkezine olan yakınlığı, planlanan metro hattı üzerinde bulunması, finans merkezi haline getirilme çalışmaları ile değeri her geçen gün artan lokasyonda yer alması Brandium Alışveriş Merkezi’nin lokasyon değerini ve önemini gösteren en önemli detay olarak ortaya çıkıyor.

ATAŞEHİR İÇERİSİNDE YEPYENİ BİR DÜNYA: BRANDIUM ATAŞEHİR

Türkiye’ye ilk defa yatırım yapacak markaların tercihi olacak Brandium AVM “Markalar Sokağı”, özel dekorasyonlu iç ve dış alanları, teraslı bölümleri ve farklı mağaza seçenekleri ile Ataşehir’in simgesi haline gelecek.

Oteli, home ofisleri, rezidansları, rekreasyon alanları, anaokulu, kreşi ile her şeyi bir arada sunan konforlu bir yaşam alanı içerisinde yer alacak Brandium Alışveriş Merkezi, Ataşehir’in merkezi olacak.

Türkiye “Markalar Sokağı” kavramı ile Brandium AVM’de tanışacak. Türk ve Dünya Modasına yön veren uluslararası isimler özel konsept mağazaları ile Brandium AVM’de yer alacak.

Teraslı ve açık alanları ile öne çıkacak restoran ve cafeler projedeki en önemli farklılıklardan olacak.

Anadolu yakasında daha önce yer almayan uluslararası markaların yanısıra Türkiye’de ilk defa yatırım yapacak önemli markalar Brandium Alışveriş Merkezi’nde yer alacak.

Eğlence merkezleri, modern sinema ve tiyatro salonları, gece veya gündüz yaşama keyif katacak mekanlar ile eğlenceli alışverişin adresi Brandium olacak.

Mutfaktan, banyoya, gıdadan aksesuara tüm ihtiyaçlara hitap edecek hipermarket, elektronik marketten yapı markete, ev tekstilinden en seçkin giyim markalarına kadar her çeşit ürün Brandium Alışveriş merkezi çatısı altında yer alacak.

Kiralama hizmeti REVAL Retail Value tarafından gerçekleşen proje ziyaretçilerine Alışveriş’te Rezidans konforunu yaşatacak.

Spor Salonu, güzellik merkezi, moda danışmanlığı, emanet odası, alışveriş danışmanlığı, çocuk bakımı, paket taşıma hizmeti, şoför kiralama hizmeti, restoran rezervasyon ve concierge hizmetleri, araç yıkama, modern otopark alanları ve vale gibi daha pek çok hizmet Brandium AVM’de olacak.

Brandium Ataşehir AVM İletişim Bilgileri

Telefon: 444 12 00

Etiketler:,

Bir yanıt yazın