Başakşehir Avila Evleri Hakkında

Kategori: - - 11:43

Başakşehir Avila Evleri

Bugün artık ev sahibi olmak demek, yeni yaşam standartlarına, kişiye özel alanlara, aynı zamanda işlevsel de olabilen bir konfora ve herkesten farklı bazı ayrıcalıklara da sahip olmak demek. Başakşehir Avila Evleri Bir yuva sahibi olmak kadar, gelecek için yatırım demek. Modern ve planlı yerleşimi, çağdaş projeleri, tertemiz havası, sorunsuz altyapısı, sosyal ve kültürel olanaklarının zenginliği ve tabii ki İstanbul’un ulaşım ağı içindeki özel konumu Başakşehir’i İstanbul’un hızla yükselen değerlerinden, en önemli cazibe merkezlerinden biri yapıyor.

Başakşehir‘in hem yaşamak hem de yatırım yapmak için başlı başına bir değer olduğunu çok iyi bilen Fuzul Yapı ve Necat İnşaat, deneyimlerini çok farklı bir konsept için birleştiriyor. Evila ile Başakşehir’in çehresini tümüyle değiştiriyor.

Yatırımın en kazançlı, yaşamın en prestijli hali Evila; manzarası kesintiye uğramayan kat bahçeli rezidans daireleri, 110-260 m2 arasında değişen tahsisli hobi bahçelere sahip villaları, konutların hemen yanı başındaki çarşısıyla Başakşehir’in en değerli karma projesi.

27 mağaza, kat bahçeli 80 rezidans dairesi, 12 sıra ev ve 26 villadan oluşan yaşam alanlarıyla farklı beklentileri olan ailelere ayrıcalıklı çözümler sunuyor. Rezidans konforundaki ferah daireleri ve hobi bahçeli villaları, Evila’yı benzer projelerden farklı kılıyor.

Bay-bayan kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, saunası, bay-bayan duş ve soyunma odaları, yürüyüş parkuru, spor alanları, sosyal alanları, kafeleri, dinlenme alanları, her villaya özel hobi bahçeleri ve açık-kapalı otoparkı başta olmak üzere hayatınıza renk katacak her şey daha konforlu ve huzurlu bir hayat için tasarlandı.

 

Etiketler:,

Bir yanıt yazın