Toki 2018 Yılı İndirim Kampanyası Ne Zaman?

Kategori: - - 19:07

854 konut yeni projesi

TOKİ İstanbul Sultanbeyli

Geleneksel hale gelen Toki indirim kampanyası 2018 yılı içerisnde ne zaman yapılacağı merak konusu. TOKİ yapmış olduğu satışların tahsilatı için 2015 yılından bu yana düzenli olarak indirim kampanyası düzenlemektedir.

TOKİ’ye olan borçlarını peşin ödeyerek kapatan kişilere indirim yapılmasını sağlayan kampanya yoğun ilgi görüyor. Bunun üzerine Toki 2016 ve 2017 yıllarında da bu kampanyayı tekrarlamıştı. Peki, 2018 yılında TOKİ indirim kampanyası düzenleyecek mi? Ne zaman düzenlenecek?

Düzenlenecek olan kampanya için henüz tarih ve ne yönde indirim yapılacağı konusunda bir açıklama bulunmasa da genel hatları ile yeni kampanya daha önceki senelerde yapılan yüzde 20 indirim kampanyasına benzeyecek.

Yani TOKİ kalan toplam borcunu peşin ödeyerek kapatan müşterilerine borçlarının yüzde 20 oranında peşin indirim yapacak. 100 bin lira borcu olan kişilerin bu borçlarını peşin olarak ödemeleri halinde sadece 80 bin lira yatırarak bu borçlarını kapatmalarına izin verilecek.

Daha önce TOKİ tarafından yapılan indirim kampanyaları incelendiğinde bu güne kadar kurumun genelde indirimlerini yılın üçüncü çeyreği ile beraber hayata geçirdiği görülüyor. Bu nedenle yeni dönemde de yapılacak olan kampanyanın Temmuz, Ağustos ya da Eylül ayları içerisinde yapması beklense de Ağustos ayında bu indirim duyurusunun yapılma ihtimali ağırlık kazanıyor. Bu konuda yaşanacak olan gelişmeleri www.istanbultokikonutlari.com web sitemizden takip edebilirsiniz.

Etiketler:, , ,

Bir yanıt yazın