Astro Beylikdüzü Konut Projesi Nerede?

Kategori: - - 12:44

Astro Beylikdüzü Konut Projesi

Astro Beylikdüzü nerede? bilgileri haberimizde. Astro Beylikdüzü Konut Projesi Batı Yapı tarafından 2 blok olarak inşa ediliyor.

Astro Beylikdüzü Batı Yapı tarafından 2 blok olarak inşa ediliyor. Toplamda 42 adet home ofis ve 9 adet dükkanın bulunduğu projede satılık daireler 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Daire büyüklüklerinin 47 metrekare ile 93 metrekare arasında değiştiği Astro Beylikdüzü Konut Projesi teslim tarihi olarak 2015 yılını veriyor.istanbultokikonutlari.com

İstanbul Astro Beylikdüzü’nde satılık daire fiyatları 160 bin TL’den başlıyor. Proje ödeme planı kapsamında 40 ay vade ve 0 faiz imkanı sunuyor. Astro Beylikdüzü projesinin özellikleri arasında, tv – sinema ve sunum odaları, ofislere özel toplantı odaları, şömine köşeleri, bilarda ve hobi alanları, kafeterya, açık hava barbekü gibi özellikler yer alıyor.

Astro Beylikdüzü nerede? İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan proje Beylikdüzü Hürriyet Bulvarı’mda yer alıyor. Astro Beylikdüzü, TEM bağlantı yoluna 3 kilometre, E-5 karayoluna 2 kilometre, havaalanına 15 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Astro Beylikdüzü İletişim Bilgileri

Adres : Marmara Mahallesi, Hürriyet Bulvarı, No: 219 PK: 34524 Beylikdüzü/İstanbul

Telefon : 444 49 33

Web : http://www.astrobeylikduzu.com/

Etiketler:, ,

Bir yanıt yazın