Ağaoğlu Kampanyası

Kategori: - - 11:43

ağaoğlu kampanyası

Ağaoğlu Şirketler Grubu konut projelerinde büyük konut kampanyası başladı. “Büyük Ağaoğlu Kampanyası” Ali Ağaoğlu’nun yeni reklam filmi ile resmen başladı.
Eylül ayı ile birlikte hareketlenen konut sektörü, satışlarında artmasıyla firmaları adeta tetikledi ve birbirinden özel kampanyalarla ev sahibi olmak isteyenlere türlü fırsatlar sunmaya başladı.kayasehiristanbul.net

TÜİK tarafından bugün açıklanan son yılların rekor konut satışı rakamlarına erişmesi ve eylül ayının konut satışlarına olumlu yansımasıyla, konut üreticileri harekete geçti. Yeni lansmanı yapılan konut projeleri kampanyalı satışlarına devam ederken, daha önceden tanıtımı yapılan fakat kampanyada olmayan firmalar ve projeleri bir bir ekim ayı ile birlikte kampanyalarına başladı.

Birbirinden avantajlı fiyatlarla, markalı konut projelerinden ev almak isteyenlere alternatifi bol kampanyalara Ağaoğlu’da eklendi. “Büyük Ağaoğlu Kampanyası” sloganı ile reklamları dönmeye başlarken, kameraları çok seven Ali Ağaoğlu yeniden reklamlarda.

Ağaoğlu tarafından hazırlanan yeni reklamlarla konut satışlarını hızlandırmak isteyen grup yeni reklam filmi ile ilgileri toplamayı başardı. Her reklam filmi olay olan Ali Ağaoğlu yeniden kamera karşısına geçerek espirili kişiliğiyle konut satmaya devam ediyor.

Etiketler:,

Bir yanıt yazın