Adalar manzaralı evler satışta

Kategori: - - 10:02

Metsan Nexus Kartal

Konut, otel, ofis, alışveriş merkezinden oluşan bir karma projede dünyaca ünlü mimar Daniel Libeskind ile işbirliği, metroya direk bağlantı, kara & hava ve deniz ulaşımının kesişme noktasında bulunan lokasyon, ayrıcalıkları standarda dönüştüren sosyal alanlar, İstanbul’un en panaromik görüntülerinden Adalar manzarası, tüm bu artılar İstanbul’un değeri en hızlı artan bölgesi Kartal’da, inşaat alanında 55 yıllık tecrübeye sahip Metsan İnşaat’ın yapımına başladığı bölgenin en kayda değer projelerinden biri Metsan Nexus projesinde.

ADALAR MANZARALI EVLER İÇİN

TIKLA DETAYLI BİLGİ AL!

İkiz Kuleler (WTC Ground Zero) bölgesinin yeniden projelendirilmesinin baş mimarı dünyaca ünlü mimar Daniel Libeskind ile işbirliği çerçevesinde, Metsan Nexus’un master planı Studio Libeskind tarafından çizildi. Tüm etapları tamamlandığında, konut, rezidans, otel, ofis, alışveriş merkezi ve parklardan oluşan büyük bir kompleks haline gelecek olan Metsan Nexus karma projesi, sadece Kartal’ın değil, İstanbul’un en önemli buluşma noktalarından biri olacak.istanbultokikonutlari.com

Toplam 430 dairenin yer alacağı projenin ilk etabı, deniz ve ada manzaralı 36 katlı iki bina ve ortasında 19 katlı dairesel kuleden oluşuyor. Altında yer alan mağaza, kafe ve restoranlardan oluşan meydanı ve çok sayıdaki sosyal alanıyla Metsan Nexus, projede yaşayanlara yüksek kaliteli bir hayat vaat ediyor.

Metsan Nexus, Kadıköy-Kartal metrosunun Yakacık istasyonunda, metro çıkışı ile direk bağlantılı. Metro bağlantısı sayesinde Metsan Nexus’tan Kadıköy’e 36 dakikada, Taksim’e ise 55 dakikada ulaşılabiliyor. E-5 Karayolu’nun üzerinde yer alan Metsan Nexus E-6 Karayolu’na yakın mesafede bulunuyor. Metsan Nexus’un Sabiha Gökçen Havaalanı’na 10 dakika uzaklıkta ve İDO Pendik-Yalova İskelesi’ne 8 dakika uzaklıkta konumlanması, yurt içi ve yurt dışı seyahatlerde kolaylık sağlıyor.

Metsan Nexus projesi, lobisinden başlayarak tüm ortak alanlarında, şık ve modern yaşamı yansıtmayı hedefliyor. Açık havuz, basketbol sahası, fitness merkezi gibi tesislere ek olarak, ev sahiplerinin konforunu gözeten ve lüksü standarda dönüştüren sosyal alanlar da projede mevcut. Cep sineması, kapalı çocuk oyun alanı, büyükler için sosyal faaliyet odası, kütüphane ve dinlenme alanı, 15. katta açıkhavada bulunan squash kortu, golf simülasyon odası gibi detaylar, Metsan Nexus sakinlerinin projeden dışarıya çıkmadan keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak ve projeye artı değer katacak alanlar. Metsan Nexus’ta ev sahiplerinin özel davetler için rezervasyon sistemi ile yararlanabileceği yüksek tavanlı bir de davet odası bulunuyor. 36. katta bulunan adalar manzaralı Rooftop Teras, 19. katta bulunan Harmoni Teras, 17. kattaki yüksek tavanlı Sky Lounge kış bahçesi Metsan Nexus sakinlerinin faydalanabilecekleri manzaralı ferah alanlar arasında bulunuyor.

Etiketler:, , , ,

Bir yanıt yazın