Yoo İstanbul ’da metrekaresi 7 bin dolara!

Kategori: - - 09:09

yoo-istanbul

2013 yılının son çeyreğinde teslim edilecek olan Yoo İstanbul projesinde dairelerin metrekare birim fiyatı 7 bin dolar ile 12 bin dolar arasında değişiyor250 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen Yoo İstanbul projesi Philippe Starck’ın kurucu ortağı ve kreatif direktörü olduğu Yoo ve Say Yapı’nın işbirliğinde Beşiktaş Ortaköy’de yükseliyor. 1+1′lerden 5+1′lere kadar farklı konut tiplerinin bulunduğu Yoo İstanbul projesinde 101 metrekare – 125 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 studio, 169 metrekare – 242 metrekare arasında değişen yaşama yönelik 2+1 ve 3+1 alternatifler ile; özel tasarlanmış 321 – 683 metrekare arasında değişen townhouse ve penthouse seçenekleri sunuluyor. Projede toplam 132 konut yer alıyor.

Yoo İstanbul’da dairelerin metrekare birim fiyatı 7 bin dolardan başlıyor, 12 bin dolara kadar yükseliyor. Banka kredili ödeme koşulunun dışında firma bünyesinde kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor.

Yüksek teknoloji ev çözümleri bulunan Yoo İstanbul projesinde tam concierge hizmeti, vale parking, iç tasarım ve mobilya servisi mevcut durumda.

Yoo İstanbul’un Özellikleri

– Özel lobi ve resepsiyon

– Bar, lounge ve kütüphane ile Clubhouse

– Özel yemek köşk, şömine ve barbekü

– Açık yüzme havuzu ve cabanas

– Kapalı havuz

– Çocuk Kulübü

– Spor salonu

– Spa

– Vip Spa Suite

– Manzara boyunca yürüyüş ve bisiklet yolları

 

444 17 13

www.yooistanbul.com

Etiketler:

Bir yanıt yazın