Yaşam Plus teslim tarihi!

Son Güncelleme: 9 Ekim 2014 - 10:50 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Yaşam Plus BağcılarYaşam Plus Bağcılar teslim tarihi 24 ay sonra olarak belirlendi. 4 blok halinde yükselen Yaşam Plus Bağcılar’da fiyatlar 350 bin TL’den başlıyor.

Diril Group, Varol Beton ve Diztaş İnşaat tarafından hayata geçirilen Yaşam Plus projesi Bağcılar-Yenimahalle’de konumlandırılıyor. Yaşam Plus Bağcılar teslim tarihi bilgisinden önce proje hakkında bilgi verelim.

100 adet daire ve 17 adet dükkana yer verilen Yaşam Plus Bağcılar projesinde inşaat çalışmaları başladı. Yaşam Plus Bağcılar Evleri’nde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut seçenekleri yer alıyor.

Yaşam Plus Bağcılar’da bulunan 13 katlı yüksek blokta 52 adet daire, 6 katlı 3 blokta 16 adet daire yer alıyor. Yenimahalle Yaşam Plus Konutları’nın inşaat alanı 24 bin 979 metrekare olarak belirlendi.

Yaşam Plus Bağcılar ödeme planı bilgisine göre konut bedelinin yüzde 25, yüzde 30 veya yüzde 40’lık kısmı peşinat olarak veriliyor, kalan bedel firma bünyesinde 24 aya kadar taksitlendirme yapılıyor.

Yaşam Plus Bağcılar teslim tarihi:istanbultokikonutlari.com

Yaşam Plus Bağcılar teslim tarihi kapsamında daireler 24 ay sonra teslim edilecek. Projede fitness center, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, dinlenme alanları ve otopark yer alıyor.

Yaşam Plus Bağcılar iletişim:

Telefon: 444 75 70 http://yasamplus.com/


---------------------------------------------------------------------------------

Yaşam Plus teslim tarihi! ile Benzer Yazılar:

9 Ekim 2014 Saat : 10:50

Yaşam Plus teslim tarihi! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–