Vadişehir Cadde Dükkanları İhalesi Yarın

Kategori: - - 09:39

dükkan

İstanbul Başakşehir‘de hayata geçirilen Vadişehir projesindeki cadde dükkanları 23 Eylül’de yapılacak ihale ile satışa sunuluyor. Konumu ve ayrıcalıklarıyla alışveriş ve yaşamın yeni adresi olarak öne çıkan projede 48 ay vade farksız ödeme kolaylığı sağlanıyor.

Sağlık, ulaşım ve sosyal yaşam alanlarının bulunduğu devlet yatırımlarına komşu konumda yükselen Vadişehir, yatırımcılara alternatif sunuyor.

Irmak Group ve Çolakoğlu Yapı ortaklığında 550 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen Başakşehir’in merkezi noktasında yer alan projenin az sayıdaki konut satışları hızla devam ederken, modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde diyazn edilen cadde dükkanları da ihale yöntemiyle satışa sunuluyor.

Metro istasyonunun yanı başında 380 bin metrekarelik şehir parkına komşu konumda yer alan cadde dükkanları, merkezi konumuyla yüksek yatırım potansiyeli taşıyor.

48 AY VADE FARKSIZ

Mimarisiyle, konforuyla, manzarası ve özel ayrıcalıklarıyla projenin, ihale ile satışa sunulan cadde dükkanları 150 ile 330 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Sınırlı sayıda üretilen cadde dükkanlarında sunulan; hemen teslim hemen tapu imkanları ile 48 ay vade farksız ve alternatifli ödeme seçeneklerinin yanı sıra peşinatta uygulanan yüzde 22 indirim kolaylığı yatırımcısına kazanç vadediyor. Projenin alternatif işkollarına uygun sınırlı sayıdaki cadde dükkanlarının ihale başvuruları için son gün 22 Eylül olarak belirlendi.

Etiketler:, , , ,

Bir yanıt yazın