TOKİ’nin İndirimli Konutları CNR Emlak Fuarı

Kategori: - - 04:53

38

TOKİ, Eylül ayında indirime giren konut projelerini Kasım’da düzenlenen CNR Emlak Fuarı’nda da tanıtacak.Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı dar gelirli ve emekli vatandaşları ev sahibi yapmaya devam ediyor. TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, indirim bekleyen ev sahiplerine müjde vererek, TOKİ indirim kampanyasının 2017’nin Eylül ayında başlayacağın belirtmişti.TOKİ indirim kampanyası 2017 ile ilgili açıklamalar yapan TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, “Eylül ayında yüzde 20 indirim kampanyamızı başlatacağız” şeklinde konuşmuştu.

Emekli vatandaşlara da her projeden kontenjan ayırdıklarını, bu yıl hiç konut sahibi olmamış 20 bin emekliyi konut sahibi yapacaklarını söyleyen Turan, çalışmalarına 54 şehirde devam ettiklerini belirtti.

TOKİ’nin müteahhit firmaları, Eylül ayında indirimli olarak satışa sundukları projelerini, Kasım ayında düzenlenen CNR Emlak Fuarı’nda, yerli ve yabancı son kullanıcı ile buluşturarak ciddi satış rakamları yakalayacaklar.23-26 Kasım 2017tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleşecek olan Türkiye’nin en büyük emlak ve gayrimenkul fuarı CNR Emlak Fuarı’nda bir çok firma yeni projelerini vitrine çıkaracak.

Etiketler:, , , ,

Bir yanıt yazın