TOKİ Tuzla konutlarında iftar sofrası

Kategori: - - 13:20

Tuzla TOKİ konutları

Aydınlı Mahallesi’ndeki TOKİ Konutları sokak iftarına yaklaşık 5 bin kişi katılarak birlikte oruç açmanın huzurunu yaşadılar.

Sokak iftarına Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Sebahattin Demirci ile vatandaşlar katıldı.istanbultokikonutlari.com

Masaları dolaşarak vatandaşlarla görüşen Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, katılımcılara teşekkür etti. Başkan Yazıcı, iftarda yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: “Ramazan ayının ülkemiz, milletimiz, medeniyetimiz, İslam alemi için, insanlık için hayırlara vesile getirmesini diliyorum. Her mahallede sokak iftarlarında aslında bir maziyi yeniden canlandırabilmek için, birlik ve beraberliğimize katkıda bulunabilmek için “Aynı sofrayı paylaşanlar kardeştir” düsturuyla iftar sofralarını sizinle paylaşıyoruz. Biz hem sosyal kültürel belediyecilik hem de kentin fiziki yapısıyla her zaman olduğu gibi işte bu şekilde birlik ve beraberliğimiz tesis edecek hizmette var olma ve bunu mutlaka gerçekleştirmek için gayret sarf ediyoruz.”

Etiketler:, , ,

Bir yanıt yazın