Toki Site Yönetimleri Direniyor

Kategori: - - 11:22

Bildiğiniz üzere Toki Emlak Yönetimi mecburi yönetimi süresi doldu. Toki Kayaşehir sakinleri gerekli sayıyı çıkardıkları takdirde site yönetimini değiştirebilmektedirler.İstedikleri halde kendi aralarından bir yönetim oluşturabilmekte veya özel bir firmaya devrede bilmektedirler.

Mevcut yönetimin hukuki olarak devam edebilmesi için konut sakinlerinin çoğunluğundan imzalı belge almış olması gerekmektedir. Ancak öyle anlaşılıyor ki bu durumu kendi işlerinde gerekli belgeleri ayarlayıp devam ediyorlar.
Ancak www.kayasehiristanbul.net olarak biz farklı bir konuya değinmek istiyoruz tarafımıza ulaşmış bir maille Toki Tuzla konutlarından geldi.

Tuzla Aydınlı TOKİ konutları 1. Etap olarak Boğaziçi A.Ş. ‘nin yürütmekte olduğu geçici site yönetimini ile devam etmektedir.

Toki Tuzla Sakinleri site yönetimini devir almak için temsilci oluşturmuşlar. Gerekli evrakları toparlayıp TOKİ ‘ye göndermişler. 23.05.2016 tarihli dilekçeleri TOKİ tarafından uygun görülmüş olup kendilerine geçici site yönetiminden devralmak için gerekli işlemlerin başlatılması istenmiş. Ancak tüm belge ve yazışmalara rağmen site yönetimi bu durumdan haberdar olmadığını söyleyerek evrakları dikkate almamaktadır. Ve site yönetimini devretmemektedir.

Öyle anlaşılıyor ki sizler Emlak Yönetim olsun Boğaziçi A.Ş. yönetimi olsun kurtulmak istediğinizde gerekli her türlü hukuki işlemleri yapmış olsanız bile yinede farklı sorunlar ile karşılaşmanız olası gözüküyor.

Etiketler:, , , , , , , ,

Bir yanıt yazın