Kayaşehir Pazar Yeri Çalışmaları Başladı

Kategori: - - 09:24

kayaşehir pazar

Başakşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü Kayaşehir Emlak Yönetimin Site Müdürleri ve Emlak Yönetim yetkililerini ağırladı.

Koordinasyon toplantısına; Başakşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Lütfi Tama, Başakşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürü Serkan Çelik, Emlak Yönetim Kayaşehir Site Yönetimi Halkla İlişkiler Müdürü Sedat Kanburoğlu, İşletmeler Müdür Yardımcısı, Kayaşehir 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.15. ve 16. Bölge site müdürleri katıldı.

Belediyenin Kayaşehir’e yapacağı yatırımlar anlatıldı

Başakşehir Hizmet Binası’nda gerçekleşen toplantıda Kayaşehir bölgesinde yapılacak yatırımlar ile ilgili bilgi paylaşımları yapıldı. Emlak yönetim ve Kayaşehir Site yöneticilerinin talepleri alındı. Başakşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürü Serkan Çelik, heyete müdürlük bünyesinde bölgede yapılacak çalışmaları şu şekilde anlattı, “Kayaşehir Pazar yeri projesini sene sonuna kadar bitirmeyi hedefliyoruz. Yaklaşık 4.500 m2 gıda bölümü, 4.500 m2 tekstil bölümü olacak. Pazar yerinde otopark, çocuk bakım odası ve mescit olacak. Kayaşehir’e, Onurkent spor parkımız gibi spor parkı yapılacak. Karayolları ile ilgili yazışmaları devam ediyor.”

Kayaşehir’de yapılması planlanan Kültür Kompleksi lle ilgili de bilgi veren Çelik, projenin Milli Eğitim ile protokol aşamasında olduğu bilgisini paylaştı.

Başakşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Lütfi Tama ise toplantıda bölgede yapılması planlanan sosyal projeleri anlattı. İlçemizde söz vermiş olduğumuz tüm projelere sırasıyla başlandığını ifade eden Tama, Site yönetimleri ile koordineli şekilde vatandaşlarımızın istek ve taleplerine göre insan odaklı projeler üretilerek Kayaşehir bölgesinde birçok sosyal projeler ve etkinlikler yapılacağını belirtti.

Saha ekiplerimiz ile iletişimi güçlendiriyoruz

Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Lütfi Tama, sözlerini şöyle sürdürdü, “İlçe genelindeki tüm site yönetimleri ile düzenli olarak yapacağımız koordinasyon ve istişare toplantıları ile vatandaşımızın talep ve isteklerini belirlerken bölge sakinleri ile fikir alışverişinde bulunuyoruz. İlçemizdeki tüm mahallerimizden sorumlu saha ekipleri oluşturularak her hafta o bölgelerde bulunan site yönetimleri, muhtarlıklar, sağlık ocakları ve vatandaşa temas eden tüm noktalarda kişiler ile iletişim halindeyiz.”

Kayaşehir site yöneticileri ise toplantıdan dolayı memnuniyetlerini belirterek Başakşehir Belediyesi’nden taleplerini iletti.

Etiketler:, , ,

Bir yanıt yazın