TOKİ’nin 147 Arsa Satışı Yarın

Kategori: - - 19:31

müzayede

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Arsa Satışı, başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere 27 ilde toplam 147 arsayı 26 Ekim 2017 Perşembe günü (yarın)  saat 13:30’da “açık artırma” ile satışa çıkarıyor.

Müzayede İstanbul adresi: İstanbul Hizmet Binası Konferans Salonu Halkalı – Küçükçekmece / İSTANBUL

Müzayede Ankara adresi: TOKİ Merkez Bina Konferans Salonu Bilkent – Çankaya / ANKARA

Satışa çıkan bazı arsaların nitelikleri şu şekilde;

1-İSTANBUL
İstanbul Başakşehir Kayabaşı ve Hoşdere’deki özel sağlık tesis, bakım ve akaryakıt tesis alanı, konut, Esenyurt Hoşdere’deki bakım ve akaryakıt istasyonu, Kağıthane Merkez ve Gürsel Mahallesi’nde bakım ve akaryakıt istasyonu, konut, Üsküdar’da özel eğitim alanı niteliğinde imarlı arsalar.
2-ANKARA
Ankara Akyurt’taki sanayi ve depolama alanı, Çankaya Çayyolu’ndaki gelişme konut alanı, ticaret, Etimesgut Yapracıkköyü’nde konut, Gölbaşı Taşpınar, Virancık ve Örencik’te konut, Kahramankazan’da konut, ticaret, Mamak’ta merkezi iş alanı, Pursaklar Saray’da konut, Sincan Alcı’da ve Yeni Peçenek’te konut, ticaret, Yenimahale Yuva’da konut ve ticaret niteliğinde imarlı arsalar.
3-İZMİR
Çeşme Reisdere’de yer alan konut, Narlıdere’de konut + ticaret + özel eğitim + cami + park + yol, Urla Sıra’da ise konut niteliğinde imarlı arsalar.
4-ADANA
Sarıçam Akkuyu’da yer alan ticaret ve konut, Seyhan Şakirpaşa’da sosyo-kültürel tesis ve ticaret niteliğinde imarlı arsalar.
5-ESKİŞEHİR
Odunpazarı Yenidoğan’da yer alan konut, merkezi iş alanı niteliğinde imarlı arsalar.

KDV’den muaf arsalara, yüzde 25’ten başlayan peşinatlar, 12 aya varan vadeler ve peşin ödeme seçeneği ile sahip olunabiliyor.

www.toki.gov.tr     www.emlakyonetim.com.tr Arsa Satışı

Etiketler:, , , , , ,

Bir yanıt yazın