Toki Konutlarında Yine Yatırımcı Kazandı

Kategori: - - 15:00

toki ilan

Toki Kayaşehir 24.Bölge Kuraları çekileli daha 1 gün olmuş iken İnternet üzerinden satış yapan emlak sitelerinde bölgeye ait satılık daireler yer aldı.

Toki Başakşehir Kayaşehir’deki yeni projesine ait bu ilanları gören konut arayan kişiler gözlerine inanamadılar. Daha kuralar çekileli 1 gün olmuş iken dairelerin satılıyor olması ev alma hayali kuran dar gelirlileri hayal kırıklığına uğrattı.

Toki konutlarına, ev sahibi olmaktan daha çok yatırım için girenlerin yine kazandıkları belirten vatandaşlar mağdur olduklarını ifade ediyorlar. Toki’nin bu duruma bir çözüm bulması gerektiğini ifade eden başvuru sahipleri yatırımcıyı değil gerçek ev sahibi olmak için gayret gösterenlere konut satmaları gerektiğini ifade ettiler.


2018 KONUT PROJELERİ


Toki Kayaşehir projesindeki konutların fahiş fiyata devir ücreti istenmesi sosyal konut bekleyenlerin umutlarını suya düşürdü.


KAYNAK: http://kayasehiristanbul.net/toki-konutlarinda-yine-yatirimci-kazandi/


 

Etiketler:, , , , ,

Toki Konutlarında Yine Yatırımcı Kazandı için yapılan yorumlar : 3 Yorum yapıldı


  1. Ali Şahin  yorumladı. 00:03 - 07 / 10 / 2017:

    kaya şehir için çok umutluydum 0/97 engelli annem icin yazılduikm fakat cıkmadı çok umutlugdu m annem için diii

  2. Ali Şahin  yorumladı. 00:08 - 07 / 10 / 2017:

    zihinsel engelli annem için yazılmıştım çok umutluydum ama cıkmadı bütün ümütlerim kaya şehir içindi annem havadar bir yerde otursun diye cok istiyordum fakst ne yazıkli cıkmadı suan atırdugumuz yer güneş almıyor annemi güneş alan bir ewde oturmayı inşallah sahlarım

  3. Ali sakallioglu  yorumladı. 21:22 - 11 / 10 / 2017:

    Bunların önüne nasıl geçilir bilmem ama bence toki devir hakkı vermemeli en az 10 yıl zaten dar gelirli alıyorsa kullanmak için alıyor yatırımcı alsa bile en az 10 yol devrwdemesin yatırımcı bulduğu gariban lari kurayı sokuyor ellerine 3.5 kuruş verip sonra da 1 yıl sonra dairenin devrini alıp fahiş fiyatlara satıyorlar bunu herkes biliyor

Bir yanıt yazın