Emlak Konut Yenişehir Evleri Arnavutköy kura çekilişi ne zaman, sonuç listesi?

Kategori: - - 16:58

Toki 48 ay vade

Emlak Konut Yenişehir Evleri için başvuru işlemleri bugün sona erecek. Uygun ödeme koşullarıyla ev sahibi olmak isteyenlerin başvuruda bulunduğu ve ya bulunmak istediği emlak konut Arnavutköy başvuru sonuçları araması bugünden sonra yoğun ilgi görecek.

Peki 2023 Emlak Konut Arnavutköy kura çekilişi ve sonuçları ne zaman?

THY Emlak Konut Yenişehir Evleri Arnavutköy projesi büyük ilgi görüyor. Uygun ödemeyle ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar, ücretsiz şekilde başvuru işleminde bulunabiliyor. Ardından kura çekilişinin yapılacağı projede İlk yıl için taksitler 3+1 daireler için 15.000 TL, 2+1 daireler için 10.000 TL, 1+1 daireler içinse 7.500 TL olacağı açıklandı. Peki Emlak Konut Arnavutköy başvuruları bitti mi, ne zaman son? Emlak Konut Arnavutköy kura çekilişi ve sonuçları ne zaman?

EMLAK KONUT ARNAVUTKÖY BAŞVURULARI NE ZAMAN BİTİYOR?

Arnavutköy başvuru işlemleri 2 Haziran 2023 tarihinde sona erecek.

EMLAK KONUT ARNAVUTKÖY KURA ÇEKİLİŞİ VE SONUÇLARI NE ZAMAN?

Kura çekilişi Şirket tarafından müracaatlar tamamlandıktan sonra belirlenecek ve internet sitesi üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.

Emlak Konut Yenişehir Evleri Arnavutköy kura çekilişi ne zaman, sonuç listesi hangi gün belli olur?

ÖDEMELER EMLAK KONUT’A YAPILACAK!

Katılım şartlarını sağlayan başvuru sahipleri, kura çekimi ile hak sahibi oldukları projeden, yüzde 20 peşinat, 120 ay vade ve 7 bin 500 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olabilecek.

Ödemeler Emlak Konut ödeme sistemiyle Emlak Konut’a yapılacak.

EMLAK KONUT ARNAVUTKÖY 1+1 2+1 3+1 DAİRE ÖDEME PLANI

Projeden yararlanmak için İstanbul’da ikamet, hane halkı (eşler) üzerine kayıtlı evinin olmaması, son bir yıl içerisinde tapu devrinin yapılmamış olması şartı aranacak ve mücbir sebepler hariç, 5 yıl boyunca satış işlemi yapılamayacak.Katılım şartlarını sağlayan başvuru sahipleri, kura çekimi ile hak sahibi oldukları projeden, yüzde 20 peşinat, 120 ay vade ve 7 bin 500 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olabilecek.

İlk yıl için taksit ödemesi şu şekilde: 1+1 daire için 7.500 TL, 2+1 daire için 10.000 TL ve 3+1 daireler için de 15.000 TL olarak belirlendi. Ödemeler Emlak Konut ödeme sistemiyle Emlak Konut’a yapılacak.

Etiketler:, , ,