TOKİ İzmir ’de toplu konut satışı

Kategori: - - 13:31

Toki İzmir Akparti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar, TOKİ Çeşme Alaçatı ’da yaptığı toplu konutlar satışa sunulmaya başlandı” diyerek konut sahibi olmak isteyenleri Çeşme’ye davet etti.

Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, TOKİ Çeşme Alaçatı ’da yaptığı toplu konutların satışa sunulduğunu açıkladı.

Hotar, TOKİ’nin Çeşme Alaçatı’da gerçekleştirdiği konut projesinde sona gelindiğini belirterek, konutların, ödeme şartları ve düşük taksit imkanıyla vatandaşlara büyük kolaylık sağladığını vurguladı. Hotar, şu bilgileri verdi: “TOKİ’nin Çeşme Alaçatı’da yaptığı toplu konutlar satışa sunulmaya başlandı. Projede gelir durumuna göre 2 oda bir salon ve 3 oda bir salon evler yapıldı. Fiyatlar ve taksitler konusunda bir sıkıntı yaşanmaması için bir indirime daha gidildi. Böylece bin 700 lira olan ev taksitleri bin 307 liraya, 831 lira olanlar ise 668 liraya çekildi.

VATANDAŞIN HAYRINA OLACAK BİR PROJE

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Çeşme Belediyesi ve Mimarlar Odası’nın toplu konut projesini mahkemelere taşıdığını aktaran Nükhet Hotar, birçok engellemelere rağmen İzmirlilerin yıllardır hayalini kurduğu evlerin satışa sunulduğunu kaydetti. Her zaman İzmirlilerin yanında olduklarını vurgulayan Nükhet Hotar, “AK Parti olarak hiçbir ayrım yapmadan vatandaşımızın hayrına olan tüm işlerin arkasında olduk. Birçok vatandaşımız bu projeyle ev sahibi olacak.

Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” değerlendirmesinde bulundu.

Etiketler:, , ,

Bir yanıt yazın