TOKİ İzmir’de toplu konut satışı

Son Güncelleme: 3 Mart 2017 - 1:31 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Toki İzmir AkpartiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar, “TOKİ’nin Çeşme Alaçatı’da yaptığı toplu konutlar satışa sunulmaya başlandı” diyerek konut sahibi olmak isteyenleri Çeşme’ye davet etti.

Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, TOKİ’nin Çeşme Alaçatı’da yaptığı toplu konutların satışa sunulduğunu açıkladı.

Hotar, TOKİ’nin Çeşme Alaçatı’da gerçekleştirdiği konut projesinde sona gelindiğini belirterek, konutların, ödeme şartları ve düşük taksit imkanıyla vatandaşlara büyük kolaylık sağladığını vurguladı. Hotar, şu bilgileri verdi: “TOKİ’nin Çeşme Alaçatı’da yaptığı toplu konutlar satışa sunulmaya başlandı. Projede gelir durumuna göre 2 oda bir salon ve 3 oda bir salon evler yapıldı. Fiyatlar ve taksitler konusunda bir sıkıntı yaşanmaması için bir indirime daha gidildi. Böylece bin 700 lira olan ev taksitleri bin 307 liraya, 831 lira olanlar ise 668 liraya çekildi.

VATANDAŞIN HAYRINA OLACAK BİR PROJE

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Çeşme Belediyesi ve Mimarlar Odası’nın toplu konut projesini mahkemelere taşıdığını aktaran Nükhet Hotar, birçok engellemelere rağmen İzmirlilerin yıllardır hayalini kurduğu evlerin satışa sunulduğunu kaydetti. Her zaman İzmirlilerin yanında olduklarını vurgulayan Nükhet Hotar, “AK Parti olarak hiçbir ayrım yapmadan vatandaşımızın hayrına olan tüm işlerin arkasında olduk. Birçok vatandaşımız bu projeyle ev sahibi olacak.

Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” değerlendirmesinde bulundu.


---------------------------------------------------------------------------------

TOKİ İzmir’de toplu konut satışı ile Benzer Yazılar:

3 Mart 2017 Saat : 1:31

TOKİ İzmir’de toplu konut satışı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–