Toki Esenler Emlak Konut Evleri Satışları devam ediyor

Kategori: - - 13:14

Esenler Emlak Konut

TOKİ kuruluşu Emlak Konut G.Y.O’nun , Esenler projesi mevkii ve ödeme avantajları ile çok cazip duruyor. Esenler Emlak Konut Evleri
Ödeme seçenekleri ile yine Emlak Konut G.Y.O’nun yine pazarlama başarısı olarak yerini alan daireler, 2+1’den 4+1’e kadar çeşitli gelir sahiplerine alternatifler sunuyor. Erken gelen alıyor.

Esenler Emlak Konut evleri toplam 57.000 m2 ‘lik alan üzerine planlanmış olup,2373 adet konut 55 ticari üniteden oluşuyor.

Geneli yeşil alandan oluşan proje planlı peyzajı, dinlenme ve çocuk oyun alanları, kapalı ve açık otaparkı, asansörle otaparktan katlara ulaşım,mantolama sistemi ,güvenliği ile inşaa edilen konutlar farklı ödeme seçenekleri ile ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

ÖDEME KOŞULLARI
Peşin Satışlarda;

KDV Dahil Satış Bedelinin Nakden ödenmesi (Banka Kredisi dahil) durumunda %10 indirim yapılması,

KDV Dahil Satış Bedelinin en az %10’unun peşin alınması, %10’unun 12. Ayda %10’unun 24 . Ayda ara ödeme alınması, taksitlerin konut tesliminde başlaması kaydıyla, TÜFE oranı üzerinden veya aylık %0,50 vade farkıyla 144 aya kadar vade yapılması

TÜFELİ satışlarda geçerli olmak üzere vadelendirilen tutarlara ise her altı ayda bir (her senenin 1. ve 7. Ayında) Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanan Tüketici Fiyat Endeksi oranı üzerinde artış yapılması.

İrtibat telefonu:0212-430-15-02-03

Etiketler:, , , , ,

Bir yanıt yazın