TOKİ Erzurum Aşkale başvuru şartları!

Kategori: - - 12:32

Toki Kayaşehir 19.Bölge Kura Sonuçları

Başvuru bedellerinin 2+1’ler için 4 bin TL, 3+1’ler için 6 bin TL olarak belirlendiği projede konut seçenekleri 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edildi. Konut fiyatlarının 66 bin TL ile 132 bin TL arasında değiştiği projede başvurular T.C Ziraat Bankası A.Ş. Aşkale Şubesine başvurabiliyor.

Başvuruların bankanın sadece Erzurum Aşkale Şubesi tarafından kabul edileceği projede taksitler 259 liradan başlıyor.

Ödeme seçenekleri kapsamında 2+1 daireler için 4 bin TL peşinatta kalanı 240 ay vade ya da 3+1’ler için yüzde 10 peşinatta kalanı 240 ay vade uygulanıyor.

Kura çekilişinin 7 Eylül 2016 tarihinde yapılacağı projede başvurular 22 Ağustos – 02 Eylül 2016 tarihleri arasında kabul edilecek.

TOKİ Erzurum Aşkale başvuru şartları!
1. T.C. vatandaşı olması,
2. Erzurum il nüfusuna kayıtlı olması veya Aşkale ilçesi sınırları içerisinde en az 1 yıldan az olmamak şartıyla ikamet ediyor olması, söz konusu koşulu belgelerle kanıtlaması gerekmektedir. (İl/ilçe Nüfus Müdürlüğünden onaylı vukuatlı nüfus kaydı ibraz edilmesi veya başvuru sahibinin adına ve ikametgah ilmühaberinde yer alan adresine göre düzenlenmiş bir adet fatura (son 3 aya ait doğalgaz, elektrik, su, telefon, cep telefonu vs. fotokopisini, başvuru sahibinin adına kayıtlı fatura bulunmaması durumunda, başvuru sahibinin eşinin, çocuklarının, annesinin ve/veya babasının adına ikametgah ilmühaberi adresine göre düzenlenmiş fatura da kabul edilecektir.

Etiketler:, ,

Bir yanıt yazın