Evvel İstanbul İndirim Yapıldı!

Kategori: - - 09:54

Kayaşehir Evvel İstanbul

Evvel İstanbul Kayaşehir fiyatları minimum 295 bin TL’den başlıyor. Projesinde peşin veya kredili ödemelerde yüzde 9 indirim uygulanıyor. Evvel İstanbul İndirim
Başakşehir Evvel İstanbul projesi Kayaşehir’de yükseliyor. 4 bin metrekare alanda konumlandırılan Evvel İstanbul’da 678 adet daire bulunuyor. İntaya – İntes – EYG Yapı ortaklığında inşa edilen Evvel İstanbul projesinde 1+1’den 5+1’e kadar farklı konut seçeneklerine yer veriliyor.

Evvel İstanbul İndirim Yapıldı!

24 ay 0 faizle

Evvel İstanbul Kayaşehir projesinde dairelerin fiyatları, 295 bin TL’den başlıyor, 900 bin TL’ye kadar yükseliyor. Evvel İstanbul Kayaşehir projesinde yüzde 25 peşinat veriliyor.

Kalan tutar banka kredisi ile ödenebiliyor. Yüzde 50 peşinat veriliyor. 24 ay o faizle taksitlendiriliyor. Ayrıca Evvel İstanbul Kayaşehir ‘de peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 9 indirim de bulunuyor.

Teslimlerinin 2016 ‘da yapılması planlanan Evvel İstanbul Kayaşehir Sağlık Kent’e yakın konumda yer alıyor.

Evvel İstanbul Maket Projesi

İntaya – İntes ve Eyg Yapı tarafından inşa edilen proje Kayaşehir projesinin tam ortasında yer alıyor. Evvel İstanbul Maket Projesi Resimleri görmek için tıklayınız.

EVvel İSTANBUL’A YOĞUN TALEP

TOKİ İştiraki Emlak Konut, hasılat paylaşımı İntaya, EYG ve İntes ortaklığında İstanbul’un sağlam zemine sahip büyük uydu kentlerinden biri olan Kayabaşı’nda hayata geçecek.EVvel İstanbul’un ön talep toplama süreci Ekim ayında, ön satışları ise Kasım ayı başında başladı. Projeye henüz kapsamlı bir tanıtım yapılmadığı bu 2 aylık sürede yoğun bir talep geldi.

Evvel İstanbul iletişim

Tel: 0850 207 0 777

Etiketler:, , , ,

Bir yanıt yazın