Toki 2 bin 491 TL taksitle daire satıyor! Başvurular nereye yapılıyor

Kategori: - - 13:32

Toki Karaman

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yeni satılacak evler ile ilgili olarak başvurulara dair ayrıntılar belli oldu. Toki Karaman

TOKİ’nin uygun fiyatlı evlerine sahip olmak isteyen binlerce hane ve vatandaş için duyuru yapıldı. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın düşük taksitlerle satışa çıkardığı proje için başvurular bugün sona eriyor.

TOKİ 2 bin 491 TL taksitle daire satıyor! Son gün bugün: Başvurular Halk bankası üzerinden yapılıyor- TOKİ duyuruyu resmi sitesinden geçti. Resmi internet sitesinde yer alan detaylara göre, TOKİ tarafından satışa çıkarılan projede ödenmesi gereken taksit bedelleri 2 bin 491 liradan başlıyor.

TOKİ den 2 bin 491 TL taksitle konut fırsatı için son gün bugün! Başvuruları sakın kaçırmayın!

Dar geliri vatandaşların merakla beklediği TOKİ projesi ile ilgili olarak verilen detaylara göre, TOKİ Karaman Merkez Kırbağı projesinde 17 adet daire bulunuyor. Kuralı şekilde satışa çıkarılan Karaman Kırbağı TOKİ 2023 projesinde yer alan konutlar 1+1 şeklinde tasarlandı.

Kırbağı TOKİ 2023 projesi için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi. Projenin başvuru bedeli ise 1.000 lira. Projeye başvuru yapanların kura çekimlerini merakla beklediği projenin kuraları 28 Temmuz 2023 tarihinde çekilecek. Söz konusu proje için başvurular Halk Bankası aracılığıyla kabul ediliyor.

Dar gelirli vatandaşlar için satışa çıkarılan Karaman Kırbağı TOKİ 2023 projesi için ödenecek peşinat bedelleri 149 bin 497 liradan başlıyor, 157 bin 362 liraya kadar çıkıyor.

TOKİ den 2 bin 491 TL taksitle konut fırsatı için son gün bugün! Başvuruları sakın kaçırmayın!

Kırbağı TOKİ’de taksit için ödenecek tutarlar 2 bin 491 Türk Lirası ve 2 bin 622 Türk Lirası olarak belirtildi. Yine paylaşılan detaylara göre, TOKİ Karaman Kırbağı 2023 projesi için 180 ay vade de yapılıyor.

TOKİ Karaman 2023 projesi için başvuru şartları şöyle:

1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması,
2. Başvurulan projenin yer aldığı kent sınırları içerisinde 1 (bir) seneden az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması ya da il nüfusuna kayıtlı olması,
3. Başvuru sahibinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının Toplu Konut İdaresi Başkanlığından konut almamış olması ve tapuda kayıtlı kat irtifaklı/kat mülkiyetli bağımsız bir bölümün ya damüstakil konutunun bulunmaması (tarla, bağ, bahçe, köyevi) Toki Karaman

Etiketler:, ,