Makro Mavera Başakşehir’de son 32 daire!

Kategori: - - 09:02

mavera basaksehir

Başakşehir’de yeni bir projeye başlayan Makro Yapı, geniş daire isteyenlerin ihtiyaçlarına cevap verecek Mavera Başakşehir’i satışa sundu

Başakşehir’de yeni bir projeye başlayan Makro Yapı, geniş daire isteyenlerin ihtiyaçlarına cevap verecek Mavera Başakşehir’i satışa sundu. Emlak Konut GYO’nun yaptığı hasılat paylaşımının Türkiye’de ilk kez bir belediye tarafından uygulandığı projede ön talep ile konutların yüzde 88’i satıldı. Projelerinde ailelerin ne istediğine önem verdiklerini belirten Makro İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Uyan, 274 dairenin 242’sinin satılmasının kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Projede metrekare fiyatlarının 2 bin 350 liradan başladığını belirten Uyan, “En düşük daire fiyatı 437 bin, en yüksek ev fiyatı ise 1 milyon 613 bin lira olarak belirlendi” dedi.

Mavera Başakşehir’de her ailenin aradığı yaşam konforunu bulabileceğini belirten Uyan, projeyi Başakşehirlilerin nitelikli ve fonksiyonel konut beklentilerini dikkate alarak geliştirdiklerini vurgulayarak, bunun için dünyaca ünlü markalarla çalıştıklarını söyledi. Projenin yatırım maliyetinin arsa hariç 70 milyon lira olduğunu açıklayan Uyan, proje tamamlandığı elde edilmesi beklenen toplam gelirin ise 204 milyon lira olarak öngörüldüğünü söyledi. Uyan, “Gelirin yüzde 35’i Başakşehir Belediyesi’nin kasasına girecek. Buradaki öngörümüz de 85 milyon lirayı bulacak” diye konuştu.

Haberin Devamı

 

Etiketler:, ,

Bir yanıt yazın