Konut Kredisi Kampanyası Vakıfbank 150 Bin TL

Kategori: - - 14:02

Toki taksit Zam Oranı

Türkiye’de vatandaşların konut satın almak için duydukları finansman ihtiyacı bankaların konut kredileri ile karşılanıyor. Konut Kredisi Kampanyası

Konut kredisi kampanyaları ile fark yaratan banka olan Vakıfbank uygun maliyetlerle konut kredisi vermeye devam ediyor.

Türkiye’de konut satın alma işlemi için önemli maliyetlerin altına girilmesi gerekiyor. Bundan dolayı da insanlar finansman desteği bulmadan konut satın almak istemiyorlar. Birikimlerinin üzerine ekledikleri bu finansman destekleri ile rahat bir şekilde konut satın alıp geri ödemelerini de kolay bir biçimde yapmak istiyorlar. Bu da konut kredileriyle mümkün olabiliyor.

KONUT KREDİSİNDE İLK TERCİH KAMU BANKALARI

Konut kredisi kullanımına yönelik Türkiye’de yapılan son araştırmalara göre insanların yüzde 80’lik kısmının konut kredisi kullanımında ilk olarak kamu bankalarına başvuru yaptığı ortaya çıktı. Bilimsel bir araştırma ile insanların kamu bankalarına olan güvenlerinin ortaya çıkması sonucu kamu bankalarına dair araştırmalar daha da sıklaştı. Konut kredisi kampanyası yapan kamu bankaları uygun faiz imkanları ile müşterileri cezbediyorlar.

VAKIFBANK KONUT KREDİSİ KAMPANYASI!

Kamu bankası olarak konut kredisi kampanyası düzenleyen bankalardan birisi de Vakıfbank oldu. Vakıfbank tarafından yapılan son kampanya bilgilendirmesine göre müşterilere çok cazip fırsatlar sunuldu. Vakıfbank’tan konut kredisi kullanan müşteriler öncelikle düşük faiz fırsatından yararlanabiliyorlar. Ardından ise müşterilere esnek ödeme planları sunuluyor. Müşteriler de aldıkları konut kredisini bütçelerini en yormayacak şekilde bir ödeme planı seçerek kredi ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar. Vakıfbank müşterileri konut kredilerini 120 aya kadar vade imkanı ile de kullanabiliyorlar.

VAKIFBANK 150 BİN TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMA

Vakıfbank’tan 120 ay vadeli konut kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,32 kredi faizi uygulanıyor. Bu kapsamda 120 ay vade ile 150 Bin TL konut kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 2.497 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu müşteriler vade sonunda ise 150 Bin TL konut kredisi karşılığında bankaya toplam 299.729 TL ödeme yapmış oluyorlar. Ayrıca bu kredide müşterilerden 750 TL kredi tahsis ücreti ile 1.100 TL ekspertiz ücreti tahsil ediliyor.

Etiketler:, , , ,