KİPTAŞ Vaditepe ‘de anahtar teslim daireler!

Kategori: - - 18:43

vaditepe

Bahçeşehir’in kalbinde konumlanan ve KİPTAŞ tarafından hayata geçirilen Vaditepe projesinde avantajlı fiyatlarla satışlar devam ediyor.

Yatırımcının gözdesi haline gelen 4 bin konutluk dev projede oturuma hazır son daireler konut alıcılarına sunuluyor. Sosyal donatıları, geniş peyzaj alanları, proje çevresindeki kamu alanları ve kolay ulaşım imkanlarıyla çocuklu ailelerin öncelikli tercihi arasında konumlanan Vaditepe Bahçeşehir’in son dairelerini yerinde görerek satın alma imkanı sunuluyor.

ESNEK ÖDEME SEÇENEKLERİ
İstanbul’un en değerli lokasyonlarından Bahçeşehir’in merkezinde konumlandırılan Başakşehir Vaditepe Bahçeşehir, yatırım potansiyeli yüksek bir proje olarak öne çıkıyor. Teslime hazır son daire satışlarının devam ettiği projede, 48 aya kadar vade farksız ödeme imkânı sunuluyor. Ayrıca projeden daire sahibi olmak isteyenler 0,65 faiz oranıyla yüzde 20 peşinat, 120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyla konut kredisi kullanabiliyor.

Yüksek standartlarda yaşam vadeden ve her zevke hitap eden konut seçeneklerinin sunulduğu proje, bölgede prestijli bir yaşam projesi olarak konumlanıyor.
Klasik mahalle yaşantısı konseptini modern şehir hayatına taşıyan sokakların yer aldığı Vaditepe projesi, az katlı ve yüksek katlı bloklardan oluşuyor. Son 15 yıl içinde planlı bir şekilde uydu kent olarak gelişen Vaditepe Bahçeşehir’de, 2+l’den 5+2’ye kadar konut seçenekleri yer alıyor.

DOĞANIN İÇİNDE KEYİFLİ BİR HAYAT
Estetik tasarımı ile öne çıkan Vaditepe Bahçeşehir, konumu ile eşsiz bir proje olarak dikkat çekiyor. Vaditepe Bahçeşehir; kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, Türk Hamamı, açık spor alanlan, yürüyüş yolları, çocuk oyun parkları ve geniş yeşil alanların yer aldığı zengin sosyal donatı alanlarıyla şehrin merkezinde doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor. Aile öncelikli modern yaşamı yatırımcılara sunan KİPTAŞ, Vaditepe projesini 284 dönüm arsa üzerinde hayata geçirirken, geniş peyzaj alanları ve Bahçeşehir Göleti projeye ayrı bir değer katıyor.

MERKEZİ LOKASYONDA YER ALIYOR
Gayrimenkul yatırımcılarının en gözde noktaları arasında yer alan Vaditepe, lokasyonuyla da dikkat çekiyor.
Proje, Bahçeşehir’in kalbinde, TEM Otoyolunun hemen yanında yükselirken hizmete giren; Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, Çevreyolu ve bağlantı yollarının yanı sıra Marmaray, Metro hattı, 3. Havaalanı gibi projelerin kesişim noktasında yer alması, Vaditepe şehrin en gözde projesi haline getiriyor. Ayrıca güzergahı netleşen Kanal İstanbul projesine de komşu bir noktada konumlanan Vaditepe, bölgenin en dikkat çeken projeleri arasında yerini alıyor.

www.kiptas.istanbul

Etiketler:, ,

Bir yanıt yazın