Kiptaş Arkatlı Evler’e başvurular 11 Aralık’ta

Kategori: - - 12:53

Kiptaş Arkatlı Evler'e

İstanbul Büyükşehir Belediye iştirak şirketlerinden olan KİPTAŞ, megakentte sosyal konut projelerine devam ediyor. KİPTAŞ’ın sosyal konut projeleriyle daha önce ev sahibi olamamış İstanbullulara uygun olanaklar sunuluyor. Kiptaş Arkatlı Evler’e

Bu projelerde hak sahipleri kura ile belirleniyor. KİPTAŞ’ın yeni projesinin Pendik ilçesinde hayata geçirileceği duyurulmuştu. Bugün ise KİPTAŞ Arkatlı Evler projesinin temeli atıldı. Kiptaş Arkatlı Evler’e

KİPTAŞ Arkatlı Evler projesinde 894 adet bağımsız bölüm inşa edilecek. Projedeki konutlar; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipi seçeneklerini taşıyacak. Konutlarda güvenli yaşam sağlanacak.

42 bin metrekarelik arsa üzerinde kurulan projede aynı zamanda 224 adet home ofis, 39 adet ticari alan, 26 adet ofis alanı, 1 adet kreş inşa edilecek. Projedeki konut blokları 12, 13 ve 15 kat olarak tasarlandı.

BAŞVURULAR NEREYE YAPILACAK?

KİPTAŞ Arkatlı Evler projesinde satışa sunulacak konutlara başvurular 11 Aralık günü başlayacak. Yatırımcılar, KİPTAŞ’ın internet sitesi aracılığıyla başvurularını iletebilecek. KİPTAŞ çağrı merkezi aracılığıyla başvuru süreci ve projeye dair detaylar öğrenilebilecek.

YENİ PROJELERE KAYNAK SAĞLANACAK

KİPTAŞ Arkatlı Evler projesinin temel atma töreninde konuşma yapan KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, KİPTAŞ olarak İstanbul’da yaşanabilir alanlar inşa etmek için çaba sarf ettiklerinin altını çizerek, “Yeni dönemde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehircilik Grubu olarak İstanbul Yenileniyor platformunu hayata geçirerek, İstanbul’daki tüm riskli yapıların dönüştürülmesinin önünü açan, şeffaf gerçekçi ve sürdürülebilir bir sistemi hayata geçirdik ve şu ana kadar 105 bin bağımsız birime ilişkin çalışmalarımız devam ediyor. Bugün yeni dönemin ilk kaynak geliştirici projesiyle fonksiyon yönünden zenginleştirilmiş bir projeyi hayata geçirerek buradan edindiğimiz gelirle yine bu yıl içerisinde yapacağımız sosyal projelere kaynak üretmeyi hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

Etiketler:,