Avrupa Konutları Kayaşehir Satışa Çıkıyor

Kategori: - - 11:23

avrupa konutları başakşehir projesi

Artaş İnşaat’ın Avrupa Konutları markalı en yeni projesi Avrupa Konutları Başakşehir, 20 Nisan Çarşamba günü düzenlenecek basın toplantısında lanse ediliyor.

Artaş İnşaat, İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden Başakşehir’e Avrupa Konutları markasının bütün ayrıcalıklarını taşıyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Başakşehir’de yükselen proje, bölgeye katma kıymet oluşturacak donatılara sahip.

Avrupa Konutları markalı 13. projesini yaşama geçiren Artaş İnşaat, uzun zamandır merakla beklenen Avrupa Konutları Başakşehir’i 20 Nisan’da düzenlenecek basın toplantısında tanıtacak.

580 BİN TL’DEN BAŞLAYAN AVANTAJLI FİYATLAR

Lansman dönemine hususi olarak 580 bin TL’den başlayan fiyatlarla müşteri bulan proje, bölgenin en kıymetli noktasında yükseliyor.

72 bin 706 metrekare arsa üzerinde inşasına başlanan Avrupa Konutları Başakşehir’de 941 daire ve 27 ticari ünite yer alıyor.

EN KÜÇÜK DAİRE 124 METREKARE

Tamamı geniş ve ferah dairelerden oluşan Avrupa Konutları Başakşehir’de 124 metrekareden başlayan 2+1, 162 metrekareden başlayan 3+1, 200 metrekareden başlayan 4+1 ve 277 metrekareden başlayan 5+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Artaş İnşaat, 2017’nin nihai çeyreğinde teslim edilmesi planlanan Avrupa Konutları Başakşehir’i de bütün projelerinde olduğu gibi belirttiği tarihten evvel teslim etmeyi hedefliyor.

Etiketler:, , , ,

Bir yanıt yazın