Kayaşehir Site Yönetimleri Duvar Modelleri

Kategori: - - 13:20

dikey bahçe

İstanbul Kayaşehir’de konutlar teslim edilmeye devam ederken site yönetimleri bir yandan da çevre düzenlemesi ile meşgul oluyorlar. Duvar Modelleri

Çevre düzenlemesi çalışmalarını takip ederken gözümüze takılan bir ayrıntıyı www.kayasehiristanbul.net olarak sizler ile paylaşmayı düşündük. Başakşehir Evleri 1.Etap site yönetimi duvar görüntüsünü kaybedip daha doğal bir görünüp ortaya koymak için yapmış olduğu çalışmayı sizlere göstermek istedik.

Dikey bahçe modeli olarak tanımlanan bu yöntem için site yönetiminin ücret ödemediğini öğrendik. Yapmış olduğu görüşmeler ile müteahhit firmaya yaptırdığını belirdiler.

Toki Kayaşehir konutlarında yaşam 5 yıl önce başlamasına rağmen site yönetimleri bu yıl duvar süslemelerine başladı. Ancak aralarında büyük bir fark var. Bu konudaki yorumları sizlere bırakıyoruz.

Aralarında büyük bir fark dedik. Bu doğrudur. Öncelikle düşünmek gerekir, sonra yaptırabilmek, en son ihtimal ile toplanan aidatlar ile yapmak gerekir. Aidat ücretlerine zam yapmak seçenekte dahi olmamalıdır. Yapılan hizmetler ile her yönetim kendini ortaya koymaktadır. Bizlerin bir şey söylemesine gerek yoktur. Duvar Modelleri

İş insanın aynasıdır.

Etiketler:, , , , , , , ,

Bir yanıt yazın