Kayaşehir Keskin Virajda Yine Kaza Oldu

Kategori: - - 18:11

kayasehir_kaza_11

Başakşehir de kurulmuş olan Başakpazar servisi bugün saat 15.00 civarında Kayaşehir girişindeki keskin virajda kaza yaptı.

Perşembe ve Pazar günleri Başakşehir de açılan Başak Pazar servisi müşterilerine uygulamış olduğu servis hizmeti üzücü bitti. Kayaşehir müşterilerini evlerine götürmek üzere hareket eden servis Kayaşehir girişinde ki keskin virajı alamayarak karşı şeride geçip devrildi. Bu virajın çok keskin olduğu ve ay geçmez kaza yapıldığını her defasında gündeme taşıdığımız halde ilgililerin bu kadar duyarsız kalmalarına kamuoyu bir anlam verememektedir. Bilmediğimiz bir rant mı söz konusu ki bu yolun düzeltilme imkanı var iken bir girişimde bulunulmuyor.

Devrilen servis içersinde ki 20-25 kişilik yolcular arasında ağır yaralılarda olduğu halde hastaneye kaldırıldılar. Ölünün olmaması sevindirici tek gerçek.

Bu keskin virajın bir an önce düzeltilmesi için yetkililere seslenen Kayaşehir’liler “ Toki’nin müteahhitleri arasında ilkokul mezunu kimse yok mu ki bu saçma yolun düzeltilmesi gerektiğini anlayamıyorlar ” şeklinde soru yöneltiyorlar.

Etiketler:, , , ,

Kayaşehir Keskin Virajda Yine Kaza Oldu için yapılan yorumlar : 2 Yorum yapıldı


 1. Omer  yorumladı. 00:03 - 27 / 02 / 2012:

  Bu nasıl bir yol mühendisliği? Bu nasıl bir çizim? Eğer ufak tefek dünya menfaati uğruna o yolu o sekilde keskin viraj seklinde yaptıysanız vay sizin halinize,,, eğer o yolu çizen firmayı bulursam ben bilirim yapacağımı..

 2. arbay34  yorumladı. 16:22 - 02 / 03 / 2012:

  TEKZİPTİR
  HÜRRİYET, SÖZCÜSÜ ve POSTA GAZETESİ İNTERNETDEKİ YAYINLANAN (Kayaşehir Girişindeki Virajda) KAZA İLE İLĞİLİ YAYIN ve YAZILAR YANLIŞTIR !!!

  KAZA OLUNCA ŞÖFÖR CAMINI KIRARAK YOLCULARIN ÇIKMASINI SAĞLAMIŞTIR ARACDA SIKIŞAN bir ÇOCUĞU ve OLAY YERİNDEKİ YOLCUYU ÖZEL TAKSİ DURDURUP HASTANEYE GÖTÜRMÜŞ BİRDE BİR YOLCULARDAN ÇOCUKLARIN BİRİNİN DEDESİ OLDUĞUNU HASTANEYE SÖYLEDİ ŞÖFÖR ÇOCUKLARI DOKTORA TESLİM ETDİKDEN SONRA HEMEN KARAKOLA GİDEREK TESLİM OLDU GERÇEK OLAN BUDUR BASINA DA VERİLDİİİ ASIL OLAN…

  KAYAŞEHİR KAZA

Bir yanıt yazın