Kayaşehir Anacadde dükkan ihalesi Pazar günü!

Kategori: - - 08:36

anacadde

Açık attırma usulüne uygun olarak gerçekleştirilecek olan Kayaşehir Anacadde Dükkanlarına yoğun ilgi bekleniyor. 63 tane cadde girişi bulunan 270 bin liradan başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak olan dükkanların son başvuru tarihi 6 Haziran Cuma olarak açıklandı.

Emlak Konut GYO ve Makro İnşaat Akyapı Ortak Girişimi tarafınca 1 milyon nüfusu olan Yeni şehir merkezi Kayaşehir’in en aktif olan caddesinde inşa edilen Anacadde dükkanları 8 Haziran tarihinde açık arttırma usulü gereğince satışa sunulacak. Açık arttırma kapsamındaki dükkan büyüklükleri 42 metrekare ile 1,350 metrekare arasında değişik büyüklüklerde bulunmaktadır. Mükemmel lokasyona sahip olan proje yatırım yapmak isteyen bireyler için bire bir fırsat.

Satışa çıkarılan Anacadde dükknaları Sağlık Kenti’n am karşısında Metro güzergahı üzerinde, Olimpiyat Stadına 3 Dakika, Atatürk Havalimanına ise 15 dakikalık mesafede yer almaktadır.

Kayaşehir Anacadde projesi Seyran Şehir projesi içinde yer almakta olup Seyran Şehir projesi Başakşehir ilçesi Kayaşehir mahallesi Emlak Konut GYO mülkiyetinde yer alan 23 bin 170 metrekarelik alan üzerinde yapılandırılmıştır.

Seyran Şehir’de yer alan 63 tane cadde dükkanın yanı sıra 220 tane konut bulunmakta.

Etiketler:, , , , , ,

Bir yanıt yazın