Kayapark Sakura Evleri Kura Çekilişi Yapıldı

Kategori: - - 08:39

Kayapark Sakura Evleri Kura

Başakşehir Belediyesi güvencesiyle inşa edilen sosyal konut projesi Kayapark Sakura Evleri Kura çekilişi tamamlandı. Ön talep fırsatı ve maliyetine yakın fiyatlarla satışa sunulan 50 dairenin hak sahipleri belli oldu.

İstanbul Başakşehir Belediyesi ve Famir Yapı işbirliği ile Kayabaşı Mahallesi’nde inşa edilen sosyal konut projesi Kayapark Sakura Evleri’nde kura heyecanı yaşandı. Modern şehirciliğin model ilçesi Başakşehir’de yoğun ilgiyle karşılaşılan projeye, 15 gün gibi kısa bir sürede 8 bin 263 ailenin başvuru yapıldı. Avrupa’nın en büyük sağlık komplekslerinden biri olan Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi ile Atatürk Olimpiyat Stadı ve Kayapark Millet Bahçesi’ne komşu olacak projedeki 50 hak sahibi noter huzurunda belirlendi.

Avantajlarla dolu sosyal konut projesi

6 blokta iki farklı tipte 267 adet 2+1 ile 178 adet 3+1 olmak üzere 445 daire inşa edilecek. Kayapark Sakura Evleri sosyal konut projesi, İstanbul Havalimanı’na yakınlığı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantısı, şehrin her bölgesine ulaşım imkanı sağlayan metro hatları ve otobüs güzergahları ile sakinlerine seçkin bir lokasyon avantajı da sunacak.

Kura programına, Kovid-19 tedbirleri kapsamında sadece Başakşehir Belediyesi ve Famir Yapı yetkilileri katıldı. Kayapark Sakura Evleri’nin kura çekimi sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınladı.

BAŞAKŞEHİR KAYAPARK SAKURA KURA SONUCU SORGULAMA

Kayapark Sakura Evleri için başvuru yaparak kuraya katılmaya hak kazanan kişiler, kura sonuçlarını Kayapark Sakura Evleri’nin resmi internet sitesi üzerinden çekiliş numaraları ile öğrenebilecekler.

Çekiliş numarasını bilmeyen başvuru sahipleri, TC kimlik numaralarını beyan ederek çekiliş numaralarını öğrenebilecekler. Çekiliş ‘Kayapark Sakura Evleri’ adlı tüm sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayınlandı. Kura çekimi saat 11.00’de gerçekleşti.

 


Kayapark Sakura Evleri Kura Sonucu İsim Listesi


Kayapark Sakura Evleri 6 blokta iki farklı tipten oluşuyor ve 267 adet 2+1 ile 178 adet 3+1 daire olmak üzere toplamda 455 konut inşası yapılacak. Başakşehir’in göbeğinde, Kayaşehir Mahallesi’nde 17 bin 420 metrekare alan üzerine yapılan proje, aynı zamanda Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi ile Atatürk Olimpiyat Stadı ve Kayapark Millet Bahçesi’ne komşu konumda bulunacak.

Etiketler:,