Kayapark Sakura Evleri Kura Sonucu İsim Listesi

Kategori: - - 08:36

Sakura Evleri Kura Sonucu

Kayapark Sakura Evleri kura sonucu yarın isim listesi açıklanacak. 01.02.2022 tarihinde çekilecek olan Kayapark Sakura Evleri kura isim listesi ve projeyle ilgili detaylar haberimizde.

Kayapark Sakura Evleri, Başakşehir Belediyesi ve Famir Yapı işbirliği ile hayata geçiriliyor. Kayabaşı Mahallesi’nde inşa edilen projede kura heyecanı başladı.

Sosyal konut projesi olarak dikkat çeken Kayapark Sakura Evleri’nde, ilk etapta satışa sunulan konutların hak sahipleri yarın noter huzurunda gerçekleştirilecek olan kura ile belli olacak.

“Sağlığın merkezinde yemyeşil bir yaşam” sloganıyla görücüye çıkarılan Kayapark Sakura projesinde ön talep fırsatı ve maliyetine yakın fiyatlarla satışa çıkarılan 50 konutun kuraları yarın çekilecek. Merakla beklenen kura çekimi yarın saat 11:00’de Başakşehir Emin Saraç Kültür Merkezi’nde yapılacak.

Dar gelirli ailelerin yüzünü güldüren Kayapark Sakura Evleri 6 blok şeklinde yükseliyor. Merakla beklenen projede 267 adet 2 oda 1 salon ile 178 adet 3 oda 1 salon olmak üzere 445 konut yer alıyor.

Kayapark Sakura Evleri kura listesi 01.02.2022 isim listesi haberimizde yer alıyor. Kayapark Sakura Evleri kura çekilişi 01.02.2022 isim listesi hakkında proje detaylarına değinelim.

17 bin 420 metrekare arsa alanına sahip olan proje Avrupa’nın en büyük sağlık kompleksleri arasında yer alan Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi ile Atatürk Olimpiyat Stadı ve Kayapark Millet Bahçesi’ne komşu konumda bulunuyor.

Lokasyonuyla dikkat çeken Kayapark Sakura Evler, İstanbul Havalimanı’na yakınlığı veYavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantısıyla şehrin her bölgesine ulaşım imkanı sağlıyor. Kayapark Sakura Evleri kura sonucu 01.02.2022 isim listesi henüz belli olmadı. Kayapark Sakura Evleri kura sonucu 01.02.2022 isim listesi açıklanır açıklanmaz Başakşehir haber sitemiz kayasehiristanbul.net ‘da yayınlanacaklardır.


TC KİMLİK SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ


Başakşehir Belediyesi ve Famir Yapı işbirliği ile Kayabaşı Mahallesi’nde inşa edilen konut projesinin ilk etap hak sahibi belirlemesi için kura çekimi yapıldı. Duyurulduğu ilk günden bu yana ” Sağlığın merkezinde yemyeşil bir yaşam ” sloganıyla hayata geçirilen proje kapsamında ön talep fırsatı ve maliyetine yakın fiyatlarla satışa sunulan 50 daire için kura çekimi bugün gerçekleştiriliyor.

Kayapark Sakura Evleri 6 blokta iki farklı tipten oluşuyor ve 267 adet 2+1 ile 178 adet 3+1 daire olmak üzere toplamda 455 konut inşası yapılacak. Başakşehir’in göbeğinde, Kayaşehir Mahallesi’nde 17 bin 420 metrekare alan üzerine yapılan proje, aynı zamanda Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi ile Atatürk Olimpiyat Stadı ve Kayapark Millet Bahçesi’ne komşu konumda bulunacak.

Etiketler:, , ,