İstanbul Toki kurası ne zaman? TOKİ kurası hangi tarihte çekilecek?

Kategori: - - 10:57

TOKİ kura çekimlerinin etap etap olarak gerçekleştirilmesi ile birlikte kura sonuçları açıklanıyor. Kura sonuçlarının yayınlanması ile birlikte birçok şehir için kura tarihi merak konusu oluyor. Peki, İstanbul Toki kurası ne zaman?

Bu şehirler arasında en merak edilenlerden bir tanesi ise İstanbul. İstanbul TOKİ kurası ne zaman? Sorusu ile birlikte vatandaşlar arama motorları üzerinde araştırma yapıyor. İstanbul Toki kurası ne zaman? TOKİ kurası hangi tarihte çekilecek? Toki İstanbul kurası tarihi!

İSTANBUL TOKİ KURASI NE ZAMAN?

İstanbul için gerçekleştirilecek olan kura çekiminin tarihi henüz belli olmadı. İlerleyen günlerde etap etap gerçekleştirilen kura çekiminin sırası İstanbul’a gelmesi bekleniyor.

Yakın zamanlarda gerçekleştirilecek olan kura çekimleri arasında ise 17 Kasım Kilis ve 18-23 Kasım Gaziantep kuraları yer alıyor. Gerçekleştirilen kura çekimlerinin ilerleyen günlerde farklı iller için başlaması planlanıyor.

TOKİ projesi için kura çekilişi yapılacaksa, resmi duyuruları ve güncel bilgileri almak için TOKİ’nin resmi web sitesini ve sosyal medya hesaplarını takip ederek sizlere duyurmaktayız. TOKİ’nin projeleri ve kura çekilişleri genellikle resmi kanallar aracılığıyla duyurulur ve başvuru şartları da yine bu duyurularla birlikte paylaşılır.

İstanbul’da bir TOKİ projesi için kura çekilişi yapılacaksa, resmi duyuruları ve güncel bilgileri almak için TOKİ’nin resmi web sitesini ve sosyal medya hesaplarını takip etmeniz önemlidir. TOKİ’nin projeleri ve kura çekilişleri genellikle resmi kanallar aracılığıyla duyurulur ve başvuru şartları da yine bu duyurularla birlikte paylaşılır.

Etiketler:, , ,