İstanbul Beylikdüzü Konut Projeleri Hakkıında

Kategori: - - 15:51

Toki Kayaşehir 19.Bölge Kura Sonuçları

İstanbul’un konut talebinin karşılanması için Toki ve Kiptaş pek çok bölgede kentsel dönüşüm projelerini hayata geçiriyor. Özellikle gecekondu semtlerinde ve depremde risk yaşayacak bölgelerde başlatılan kentsel dönüşüm çalışmaları dışında, şehrin dış semtlerinde de Toki ve Kiptaş binlerce konutluk projeler inşa ediyor. Beylikdüzü Konut Projeleri

Beylikdüzü Avrupa Yakasında gecekondu yapılaşması olmayan tek yerleşim bölgesidir ve yeni konut projeleri hızla yükselmektedir. Beylikdüzü konut projeleri Avcılar-Beylikdüzü metrobüs hattının gelmesiyle değer kazanmaya başladı. Yakında metro hattı da çalışmaya başlayacak ve ulaşım sorunu kalmayacak. Ulaşım rahatlığı bir bölgenin değer kazanmasında en önemli faktördür. Beylikdüzü’ nden oturum amacıyla veya yatırım amacıyla konut alanlar mutlaka kazançlı çıkacaktır. Son 10 yılda konutlar yüzde 48-50 e varan oranda değer kazanmıştır.

Beylikdüzü nüfusunda genç evliler, üniversite öğrencileri ve yaşlılar önemli yer tutuyor. Bu nedenle 1+1, 2+1 konut seçenekleri çok tercih ediliyor. Bunun yanında 4+1, 5+1 konut seçenekleri de bulunuyor. Avrupa Yakası konut projeleri arasında en uygun konut fiyatları Beylikdüzü’ ndedir. Son yıllarda çok sayıda marka konut projeleri de ilçede yapılıyor. Ünlü inşaat firmaları home ofis, rezidans ve karma projeler de inşa ederek ilçeye değer kazandırıyor.

En değerli konut projelerinden biri olan Babacan Premium 1216 üniteden oluşan karma bir projedir ve metrekare satış fiyatları 3500 liradan başlar. 777 konuttan oluşan Nida Life 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri sunuyor ve fiyatlar 220 bin liradan başlıyor. İnnovia 4 projesi ise 14 bin konuttan oluşuyor ve fiyatlar 210 bin liradan başlıyor. Markalı konut projelerinde konfor, kalite ve estetik bir bütün halinde sunuluyor. Projelerde yüzde 80 e varan yeşil alan bırakılıyor.

Ayrıca otopark, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, basketbol ve voleybol sahaları, fitness salonları, sauna, hamam, yürüyüş yollar gibi sosyal donatı alanları sosyal hayatı daha cazip hale getiriyor.

Etiketler:, ,

Bir yanıt yazın