Evilla Başakşehir Fuzul’da metrekaresi 2 bin 500 liraya

Kategori: - - 11:28

evilla başakşehir

Sadece dubleks bir yaşam alanı değil, aynı zamanda her villaya özel tahsisli bir hobi bahçesi, ister torunlarınız için organik tarıma başlayın, ister eşinizin huzur bulacağı bir çiçek tarlası kurun

22 at sonra yaşamın başlayacağı Evila, Başakşehir’de konumlandırılıyor. 80 konut, 27 mağaza, 26 villa ve 16 sıra evden meydana gelen Evila, Fuzul İnlaat ve Necat Yapı imzasıyla inşa ediliyor.
Evila’da 240 metrekare bahçeli sıra ev, 405 metrekare villalar, 22-669 metrekare mağaza ve 160 metrekare ile 340 metrekare arasında değişen konutlar yer alıyor. Başakşehir Evila’da konutların metrekare birim fiyatları 2 bin 500 lira ile 3 bin lira arasında farklılık gösteriyor. Alanları 110 metrekare ile 260 metrekare arasında değişen 26 adet villanın fiyatları 1 milyon 550 bin liradan başlayarak 1 milyon 850 bin liraya kadar yükseliyor.
Bay-bayan ayrı kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, bay-bayan duş ve soyunma odaları, yürüyüş parkuru, spor alanları, sosyal alanlar, Cafe, dinlenme alanları, her villaya özel hobi bahçeleri ile iki araçlık açık otopark. Her rezidans daireye 1 ve sıra eve 2 araçlık kapalı otopark başta olmak üzere hayatınıza renk katacak birçok yaşam alanıyla Başakşehir‘de yaşamın keyfi Evila’da…
Sadece dubleks bir yaşam alanı değil, aynı zamanda her villaya özel tahsisli bir hobi bahçesi, ister torunlarınız için organik tarıma başlayın, ister eşinizin huzur bulacağı bir çiçek tarlası kurun.
Evila, Atatürk Havalimanı’na 20 dakika mesafede konumlandırılıyor. Her zevk ve ihtiyaca cevap verecek bir proje olan Evila, farklı konseptiyle dikkat çekiyor. İsteye ev isteye villa konforu yaşatan Evila, sosyal olanaklarıyla dikkat çekiyor.
Emlaktasondakika.com
Etiketler:,

Bir yanıt yazın