Esenler Emlak Konutlarına İlgi Büyük

Kategori: - - 17:54

Esenler Emlak Konut

TOKİ kuruluşu Emlak Konut G.Y.O , Esenler projesi hem bulunduğu mevkii hem de 240 aya varan ödeme avantajları ile satışlarına hızla devam ediyor. Esenler Emlak Konutları

Her bütçeye göre yenilenen cazip ödeme seçenekleri ile daire sahibi olmak isteyen vatandaşlar hayallerini gerçekleştiriyor. Çok az sayıda kalan daireler için acele etmek gerekiyor.

TOKİ kuruluşu Emlak Konut G.Y.O Esenler Emlak Konut evleri toplam şehrin tam ortasında, Esenler ’in en güzel yerinde, dünyanın en büyük yeşil alanı yapılacak olan yerin hemen bitişiğinde 57.000 m2 ‘lik alan üzerine planlanmış olup, 2373 adet konut 55 ticari üniteden oluşuyor. Metroya toplu ulaşıma, yeşil alanlara yürüme mesafesinde ki Esenler Emlak Konut projesi ödeme avantajları ile 2+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri ile çeşitli gelir sahiplerine alternatifler sunuyor.

Geneli yeşil alandan oluşan proje planlı peyzajı, dinlenme ve çocuk oyun alanları, kapalı ve açık otoparkı, asansörle otoparktan katlara ulaşım, mantolama sistemi, güvenliği ile inşaa edilen konutlar farklı ödeme seçenekleri ile ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

ÖDEME KOŞULLARI : %5 peşinat ödeyerek ; 20 yıl 0.79 vade farkı ile, 10 yıl 0.45 vade farkı ile ve 5 yıl sıfır vade farkı ile farklı ödeme seçenekleri ile kira öder gibi ev sahibi olma olanakları sunuyor. Esenler Emlak Konutları

İrtibat telefonu:0212-4301502-03

Etiketler:, , , ,

Esenler Emlak Konutlarına İlgi Büyük için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Necvan Hüseyinoğlu  yorumladı. 18:06 - 08 / 02 / 2017:

    Size ulaşabileceğim bir telefon yazarmisiniz bana lutven

Bir yanıt yazın