Emlak Konut Projelerinin Ayrıntıları

Kategori: - - 22:08

bulvar istanbul evleri

Emlak Konut GYO tarafından başlatılan tarihi fırsat kampanyasına ilişkin tüm projelerin ayrıntıları için tıklayın.
Çekilişsiz kurasız 1-31 ağustos 2016 arasında Emlak Konut projelerinden ev sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak büyük fırsatlar sunan kampanyanın ayrıntıları için buraya bakabilirsiniz. Hangi projeler var? Projeler nerede? Ne zaman teslim edilecek? İşte ayrıntılar…

– Adım İstanbul

Adım İstanbul’da evler, standartların üzerinde yüksek tavanlı, geniş alanlı, çepeçevre balkonlu ve üstelik her biri park manzaralı. Kendinizi huzur içinde hissedebileceğiniz rahatlıkta tasarlandı ve her ayrıntı düşünüldü.

Açık ve kapalı balkonları ve çamaşır odaları fazladan alan sağlarken, giyinme odaları hiç yaşamadığınız rahatlığı sağlayacak. Projede 2+1,3+1, 4+1, 5+1 evler mevcut.

Proje nerede: Adres: Kayaşehir Bulvarı No: 2  Başakşehir / İstanbul

– Ağaoğlu Maslak 1453

MASLAK 1453’te alışveriş, eğlence, kültür, sanat ve spor imkanları ile iç içe bir yaşam başlıyor! 2 Milyon metrekareye varan inşaat alanıyla Avrupa’nın en büyük yaşam kompleksi Maslak 1453 konut, ofis, alışveriş ve sosyal alanlarıyla İstanbul’un kalbinde adeta yepyeni bir semt.

Proje nerede? Ayazağa Mahallesi TEAŞ Bölge Müdürlüğü Yanı Akasya Sakak No:2 Sarıyer/İstanbul

– Avrupa Konutları Başakşehir

72.706 m² arsa üzerinde, 3 parselden oluşan, 244.325 m² inşaat alanına sahip Avrupa Konutları Başakşehir projemizin %80’i peyzaj alanı olarak tasarlanmıştır. Modern mimariye sahip 11 Blok, 941 daire ve temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz 27 ticari ünite ile Avrupa Konutları Başakşehir size ve ailenize yeni, farklı, yeşilin ve su öğesinin bol olduğu mutluluk ve huzur dolu bir yaşam projesi vadediyor.

Spor tutkunuysanız ve spora vakit ayıramıyorsanız Avrupa Konutları Başakşehir projesinin hemen yanı başında yer alan park alanı ile Sağlıklı bir yaşama ‘Merhaba’ diyeceksiniz.

Futbol, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortlar, yürüyüş yolları ile günün stresini üzerinizden spor ile atacaksınız. Projemiz içinde yer alan iki adet sosyal tesisimizin içerisinde kadın ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanan, 4 Kapalı Yüzme Havuzu, 4 Çocuk Havuzu, 4 Fitness Salonu, 4 Hamam, 4 Sauna, 4 Buhar Odası ile kendinize vakit ayıracak, spora doyamayacak ve sporun yaşamınızın bir parçası haline getireceksiniz.

Avrupa Konutları Başakşehir’de Seyir Terasları, Dinlenme Alanları, Çocuk Park Oyun Alanları ile çocuklarınız şehrin karmaşasından uzak kalarak çocukluklarını doyasıya yaşayabilecekler.

Proje nerede? Kayabaşı Mah. Kayaşehir Bulvarı No:55/E Başakşehir / İSTANBUL

– Avrupark

78.640 metrekare alan üzerinde yükselecek olan Avrupark Bahçekent’te 1.380 konutun yanı sıra 86 dükkan bulunuyor.

Avrupark Bahçekent’te 1+1’den 4+1’e farklı daire seçenekleri yer alıyor. Avrupark’ta 1+1’ler 64 metrekare ila 74 metrekare , 2+1’ler 95 ila 125 metrekare, 3+1’ler 145 ila 192 metrekare, 4+1 dairelerse 174 ila 185 metrekare olarak planlanıyor.

Proje nerede?

– Bahçekent Emlak Konutları dükkanlar

Daire seçeneklerinin 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edildiği proje kentsel dönüşüm projesi olarak yükseliyor.

Bahçekent Emlak Konutları toplam 1506 adet konut, 282 adet ticari ünite, 1 adet ilköğretim okulu, 1 adet kreş ve 1 adet camiden meydana geliyor.

Bahçekent Emlak Konutları’ndaki ticari üniteler için açık artırma 25 Ekim’de yapılması planlanıyor. Emlak Konut’ta toplam 366 adet ticari ünite satışa çıkarıldı.

– Bahçekent Emlak Konutları Ofisler

– Bahçekent Flora, Başakşehir Emlak Konutları dükkanlar

İzka İnşaat, Dağ Mühendislik ve Sıtar İnşaat’ın bir araya gelerek, Emlak Konut ve Toki güvencesiyle inşa ettiği Bahçekent Flora; 45.000 m2 alan üzerinde 875 daireden oluşuyor.

Bölgenin yeni çekim merkezi olacak “Hoşdere Bölge Parkı” cepheli Bahçekent Flora; geniş peyzaj alanları, her anı eğlenceye dönüştüren sosyal ayrıcalıkları, kafeleri, restoranları ve ticari alanlarıyla sizleri İstanbul’un en doğan haline davet ediyor…

Proje nerede? Hadımköy Hoşdere Yolu.Emlak konut 2.Etap Bahçekent Flora Satış ofisi Bahçeşehir/Başakşehir/istanbul
– Başakşehir Merkez Çarşı (MAKRO)

Bulvar İstanbul

İki etap 15 bloktan oluşan 1555 dairenin yer alacağı projede 1+1’den 5+1’e kadar her ihtiyaca ve arayışa yönelik daire tipleri bulunuyor. İsmini iki etabın arasında bulunan ve pek çok mağaza, restoran ve kafenin bulunduğu, ağaçlıklı bölgenin arasında yer alan yürüyüş bulvarından alan BULVAR İSTANBUL projesi’nin2016 yılı ilk çeyreğinde teslim edilmesi hedefleniyor.

BULVAR İSTANBUL, temeli yeni atılan 2 bin 682 yatak kapasiteli en görkemli hastane kampüsü Başakşehir Şehir Hastanesi’nin karşısında yer alıyor. Ayrıca yapımı süren Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolu, Atatürk Olimpiyat Stadı ve Olimpiyat metrosu ile aynı lokasyonda yer alan BULVAR İSTANBUL’ un, TEM Otoyolu’na yakınlığı da projeye değer katıyor.

Proje nerede? Atatürk Olimpiyat Stadı, Kayaşehir Yolu 3. Km Başakşehir – İstanbul

– Emlak Konut Körfezkent dükkanlar

İzmit’in Körfez ilçesinde bulunan Körfezkent 3 projesi daha önce yine Emlak konut tarafından yapılmış olan Körfezkent 1 ve 2 projelerinin komşu parsellerinde inşa edilmektedir. Körfezkent projeleri kapsamında inşa edilmiş olan cami, ilköğretim ve orta öğretim okulları ve ticari birimler sayesinde bölgede yaşayanların tüm ihtiyaçlarının karşılanacağı kapsamlı ve elit bir proje olarak karşınıza çıkmaktadır. Körfezkent 3 projesi 2 parsel üzerinde kurulmuş olup İzmit körfezi manzarasına sahiptir. Peyzaj alanlarına oldukça geniş yer ayrılan projede bulunan sosyal tesisin yanı sıra çocuk parkları, spor alanları, dinlenme ve piknik alanları, yürüyüş yolları, süs havuzları, açık-kapalı otoparkları ile dikkat çekmektedir. Her beğeniye uygun geniş seçenekler, Körfezkent 3’ün daire tiplerinde de öne çıkıyor. 24konut, 2 ticari ünite toplam 776 daireden oluşan projede ayrıca büyüklükleri 32 m² ile 199 m² arasında değişen 11 ticari birim bulunuyor.

46 m² ile 54 m² arasında 20 adet 1+1 daire,
97 m² ile 123 m² arasında 297 adet 2+1 daire,
120 m² ile 150 m² arasında 402 adet 3+1 daire,
162m² ile 168 m² arasında 57 adet 4+1 daire seçenekleri ile her türlü ihtiyaca cevap verebilecek daire tipleri barındırmaktadır.
+ Satış koşulları için tıklayınız…
Körfezkent 3 proje özellikleri
24 saat güvenlik,
Açık ve kapalı otoparklar,
Sosyal tesis,
Spor alanları,
Çocuk oyun alanları,
Yürüyüş yolları,
Dinlenme ve piknik alanları,
Süs havuzları.

– Esenler Emlak Konutları

72 bin metrekarelik alanda gerçekleştirilen proje çerçevesinde hak sahiplerine 1.403 daire ve 32 dükkân tahsis edileceğini belirten Kurum, 2. etapta ise 970 konut ve 23 ticari alanın satışa sunuldu.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Esenler Belediyesi, Emlak Konut GYO, ve ESKON İnşaat İşbirliği ile hayata geçirilen Esenler Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm projesinde; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde inşa edilecek konutların satış fiyatları 281 bin liradan başlıyor.

Projede, 1+1 tipi konutların büyüklükleri 62 ile 73 metrekare arasında, 2+1 tipi konutların büyüklükleri 105 ile 123 metrekare arasında, 3+1 tipi konutların büyüklükleri ise 135 ile 172 metrekare arasında değişiyor. 4+1 tipi konutların brüt alanı ise 193 metrekare olacak.

SELÇUKLU MİMARİSİ UYGULANACAK

Emlak Konut GYO tarafından üstlenilen ve toplam 72 bin metrekarelik alanda yürütülen kentsel dönüşüm projesinde konutların hepsinin dış cephelerinde Selçuklu mimarisi uygulanacak. Projede, yüzde 35 yapılaşma, yüzde 65 yeşil alan olacak. Konutlar, ekolojik bina konseptinde yapılacak.

– Evora Denizli

Evora Denizli 1541 konut, 141 ticari birimden oluşan dev bir proje

Evora Denizli projesi Merkezefendi ilçesinde toplamda 115 bin metrekarelik arazide, 10 adadan oluşan toplam 1541 adet konut ve 141 ticari birimden oluşuyor. Projede geniş balkonları, büyük oturum alanlarına sahip 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipi rezidans daireler yer alacak . 296 adet 2+1 daire, 186 adet 3+1 daire,  68 adet 4+1 daireden oluşan Evora Denizli projesinde yer alan dairelerin büyüklükleri ise 84 metrekare brüt ile 211 metrekare arasında değişen büyüklüklerde olacak.  Teknik Yapı Evora Denizli projesinde satışlar resmi olarak başlamış durumda.

Evora Denizli konut fiyatları kaç liradan başlıyor?

Satışların başladığı Evora Denizli  projesi kapsamında yer alan dairelerin metrekare satış fiyatı 2 bin 850 TL’den başlangıç gösteriyor. Ayrıca lansamana özel yüzde 12 peşin indirimiyle satışlarına başlanan Evora Denizli’de  Yüzde 1 peşinatla veya yüzde 50 peşin ödemeyle 48 ay sıfır vade ile farklı seçeneklerle ev sahibi olmak isteyenlere alternatifler sunuluyor.

– Evora Tuzla 1. Bölge

Evora İstanbul ile tanışmaya hazırlanın!
Çocukların hayal gücünden aldığımız ilhamla, büyüklerin hayallerini gerçek kılmak için yola çıkıyoruz. İstanbul’un içinde yepyeni ve kusursuz bir şehir, Her detayıyla ışık saçan bir proje yaratıyoruz. Yeni bir başlangıca, hayallerinize kavuşmaya hazırsanız Evora İstanbul ile tanışmak için sizi Tuzla’ya davet ediyoruz.

Hayallerinizdeki şehir orada!

Evora İstanbul, Tuzla’da şehrin en büyük yaşam projelerinden biri olarak yükselmeye başlıyor. Büyük çoğunluğu deniz manzaralı 4.969 konut, ticaret ve alışveriş bölgelerinden oluşan bu dev proje, İstanbul’a yeni bir soluk, sizlerin hayatına ise yeni bir konfor anlayışı getiriyor. Modern mimari çizgilerini iç mekanlarda ünlü tasarımcı Eren Yorulmazer imzasıyla taçlandıran Evora İstanbul, Teknik Yapı güvencesiyle tam da hayal ettiğiniz gibi bir yaşam sunuyor.

Hayattan beklentileriniz fazlaysa…
300 dönüm arazi üzerine kurulan Evora İstanbul, tıpkı şehir içinde başka bir şehir gibi her ihtiyacınızı barındırıyor. 20.000’den fazla kişiye ev sahipliği yapacak 44 bloktan ve 6 bölgeden oluşan bu dev projenin tam ortasındaki meydan, komşularınızla buluşma noktanız oluyor.

3 ayrı alışveriş caddesinin yanında squash’tan spa’ya eksiksiz hizmet sunan bir spor merkezi, kreş, bankalar, PTT ve büyük bir hipermarket yer alıyor. Shuttle hizmeti sayesinde bir yerden bir yere kolaylıkla gidebileceğiniz projede her bölgeye özel açık havuzlar, oyun parkları, futbol, basketbol ve voleybol sahaları var. Açık ve kapalı otoparklar, çocuk parkları ve sosyal-kültürel daha birçok yaşam artısı… Hepsi hayalinizdeki hayatı yaşamanız için Evora İstanbul’da sizi bekliyor.

– Evvel İstanbul

EVvel İstanbul’da öne çıkan bir başka mimari detay da, projenin büyük bir bölümünün annelerin çocuklarını balkondan izleyebilecek şekilde tasarlanması…678 konutluk projede 1+1’den 5+1’e büyüklüğü 62 metrekare ile 223 metrekare arasında değişen pek çok farklı tipte daire yer alıyor.

Yeni İstanbul’un merkezi Başakşehir, Türkiye’nin büyük şehir parkına da komşu olacak. EVvel İstanbul’a 700 metre mesafede yer alan devasa park, renkli bir sosyalleşme alanı sunarken, parkta çeşitli rekreasyon alanları yer alacak. EVvel İstanbul, Türkiye’nin en büyük sağlık kompleksi Sağlık Kent’e de 1 km mesafede yer alıyor.

– Göl Panoroma Evleri

TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO güvencesiyle, Be – Ma İnşaat tarafından Bahçeşehir’in karşısında inşasına devam edilen Göl Panorama Evleri ile bölgeye 1.431 konut ve 40 ticari ünite kazandırılacak.

95 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılan Göl Panorama Evleri, 530 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor.

Göl Panorama Evleri’nin geniş ve ferah kullanım alanları sunan daireler ise 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerine sahip.

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Göl Panorama Evleri, TEM Otoyolu’nun yanı başında, E5 Otoyolu’na 5 km, Atatürk Havalimanı’na 13 km, 3. havalimanına 30 km, 3. köprüye ise 40 km mesafede bulunuyor.

Bahçeşehir’in tam karşısında, Küçükçekmece Gölü manzarasına hakim bir noktada yükselen Göl Panorama Evleri, bölgenin gelişimine büyük katkı sağlıyor.

Yeşil alanlara geniş yer ayrılan Göl Panorama Evleri’nin blokları 95 bin metrekarelik arsanın 8.500 metrekarelik bölümü üzerinde konumlanıyor. Proje genelinde arsanın %83’lük bölümü peyzaj ve rekreasyon alanlarına ayrılıyor.

Geniş peyzaj alanlarının yanı sıra estetik mimarisiyle bulunduğu bölgeye değer kazandıran projenin mimarisinde ise Tago Mimarlık’ın imzası bulunuyor.

Proje bitiminde yaklaşık 4.300 kişinin yaşayacağı Göl Panorama Evleri, bünyesindeki ticari ünitelerle birlikte bölgenin merkezini oluşturacak.

İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği projede teslimler ise 2016’nın Aralık ayında yapılacak.

– İstmarina

DAP Yapı, TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO ortaklığında İstanbul Kartal sahilinde hayata geçireceği yeni konut projesi İstanbul Marina daire satışları resmen  başladı. İstanbul Marina projesi kapsamında toplam olarak 1.463 adet konut ve 258 adet ticari birim ünitesinden oluşurken sosyal donatıları projeden ev sahibi olan veya yatırım yapanların şimdiden büyük ilgisini çekmiş durumda.

DAP Yapı İstMarina Kartal Projesindeki daire fiyatları 25 bin kişiye sorarak belirlenirken, lansmana özel konut fiyatları 250 bin liradan başlayıp, 5 milyon liraya kadar çıkıyor. Dap İstMarina Kartal konutlarında yüzde 25 peşinat ile yüksek değerli yatım yapma imkanına sahip olunabiliyor.

DAP İstanbul Marina projesi 5 bloğunda konut ve ofislerin yanı sıra deniz manzaralı alışveriş merkezi, otel, özel okul, özel hastane, restoranlar, park ve dini tesis alanları yer alıyor. Sahile 500 metre cephesi bulunan projeye, önündeki marina, içinden geçen hızlı tren istasyonu ve deniz uçağı sayesinde kara, hava ve deniz yoluyla ulaşım mümkün olacak.

Proje nerede? Ankara Caddesi. No:147 Kartal, İstanbul, Türkiye

– Karat 34

Doğa Şehircilik ve Başyapı İnşaat tarafından Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen Karat 34 projesi, 3’ü rezidans, 3’ü ofis olmak üzere toplam 6 blok olarak Basın Ekspres Yolu üzerinde yükseliyor. İstanbul Avrupa Yakası’nın iş ve yaşam aksının kesiştiği noktada konumlanan ‘Karat 34’ten Ramazan ayı boyunca 36 ay sıfır faiz kampanyasıyla konut sahibi olmak mümkün.

‘Karat 34’, toplam 470 konut ile 123 adet ofis 28 ticari üniteden oluşuyor. Projede alan büyüklükleri 28.5 metrekare ile 267 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 1+1 dubleks, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks daire seçenekleri bulunuyor.

Karat 34 konut fiyatları 229 bin TL’den başlıyor

‘Karat 34’, projesinde konut fiyatları 229 bin TL’den, ofis fiyatları ise 874 bin TL’den başlıyor.

Karat 34 projesi nerede, nasıl gidilir?

‘Karat 34’, TEM ve E-5’in kesişme noktasında Atatürk Havalimanı’na 5 dakika mesafede konumlanıyor. ‘Karat 34’, sağlık kurumları, alışveriş merkezleri, uluslararası kongre ve fuar alanı, ticaret merkezlerine yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

– Koordinat Çayyolu

370 Milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilen ve toplam 63 bin 437 metrekare inşaat alanı olan Koordinat Çayyolu projesi, deprem yönetmeliğine uygun ve son inşaat teknolojileri kullanılarak inşa edilecek.

Büyüklükleri 58 metrekare ile 250 metrekare arasında değilen 427 adet lüks, konforlu ve ferah konutların yer aldığı Koordinat Çayyolu projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinde daire seçenekleri sunulmaktadır. Ayrıca projede çeşitli metrekarelerde 10 adet dükkan da bulunmaktadır.

– Metropol İstanbul

Avrupa’nın en yüksek yapılarından biri olacak kulesi, rezidans ve ofis yaşamına bambaşka bir bakış açısı getiren konsepti, 400 metrelik uzunluğuyla İstanbul’un en moda alışveriş caddesini içinde barındıran şehrin en büyük ve prestijli alışveriş ve yaşam merkezi, 17 salonu ile Anadolu Yakası’nın en büyük sinema salonu gibi birçok en’e sahip Metropol İstanbul, İstanbul’a gerçekten çok yakışacak.

– Nevşehir Emlak Konutları

Nevşehir Emlak Konutları projesi Nevşehir Merkez Emek mahallesinde 70 ada 771 parselde kayıtlı olan arsa alanı üzerinde hayata geçirilecek. 29 bin 541 metrekare alan üzerinde yükselecek olan proje toplam 346 adet konut ve 74 adet ticari üniteden meydana geliyor.

– Nidakule Ataşehir dükkanlar

Nidakule Kayaşehir

– Park Mavera 1

İstanbul’un trafiğinden uzak ama İstanbul’un merkezinde bir yaşam alanı. İstanbul’un istediğiniz noktasına aracınızla ya da toplu taşımayla rahatça ulaşabileceğiniz bir yaşam. Üstelik Türkiye’nin en büyük sağlık kompleksinin yanı başında. Artık tüm bu düşledikleriniz Başakşehir yeni merkezdeki Park Mavera’da hayat buluyor.

Türkiye’nin ilk planlı şehir meydanında inşa edilen Park Mavera, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir merkezde hayat buluyor. 43 bin metrekarelik alan üzerinde 7 blokta toplam 556 daireden oluşan Park Mavera, her ayrıntısı ustalıkla düşünülmüş bir yaşam merkezi olarak planlandı. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşan Park Mavera’da, ailenizle keyifli vakit geçirebileceğiniz çift sosyal tesiste kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, Türk hamamı, fin hamamı, sauna ve buhar odaları standart ve ücretsiz olarak sunuluyor.

Proje nerede? Kayabaşı Mah. Evliya Çelebi Cad. No:3 Başakşehir

– Sofa Loca

skişehir yolu üzerinde, Ankara’nın en değerli projelerinden biri olarak konumlanan SofaLoca 126 milyon TL’lik bir yatırımla yükseliyor.

Şehrin gözde ve en hareketli bölgelerinden Eskişehir yolu üzerinde, Başkent Üniversitesi Kampüsü’nün hemen yanında, Konutkent kavşağında yükseliyor. 150 lüks konuttan oluşan Sofa Loca’da tamamı geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinde daireler yer alıyor.

Aile öncelikli bir konseptin benimsendiği projede daire büyüklükleri ise 182 ile 286 metrekare arasında değişiyor.

Geleneksel Türk mimarisinin izlerini taşıyan SofaLoca’da akıllı ev konseptinin yanı sıra çevreci özelliklere de yer verildi. Projenin yükseleceği 18 bin 228 metrekarelik alanının yüzde 70’i, bitkiler, şelale ve süs havuzlarının yer aldığı zengin peyzaja ayrıldı.

Çevreci donatılarıyla Ankara’da örnek teşkil edecek SofaLoca’nın, her katında atık ayrıştırma sistemi, güneş enerjisi panelleri ve elektrikli araç şarj istasyonları gibi teknolojik donatılar yer alıyor.

Proje nerede? Dumlupınar Bulvarı (Eskişehir Yolu) Konutkent Sapağı No:386 Ankara

– Tema Şehir Konya

Temaşehir Konya’nın Mayıs 2016’da satışa çıkması planlanıyor. 750 adet konut ve 50 adet ticari ünitenin yer aldığı Emlak Konut Temaşehir Konya 72 bin 726 metrekare alan üzerinde yükseliyor.
Yenice Temaşehir Konya projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon ve 6 oda 1 salon konut seçenekleri yer alıyor.

Temaşehir Konya projesi kapsamında 42. Cadde adı verilen ve dünyaca ünlü markalara ait mağazaların ve restoranların yer alacağı cadde çarşı konsepti ve 20 bin metrekarelik bir meydan, tematik havuz, saat kulesi, cami, park, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, güvenlik, otopark, cafe, restoran, oyun ve dinlenme alanları gençlik ve kültür merkezi de yer alacak. 42. Cadde yaklaşık 500 metre uzunluğunda cadde boyunca tasarlanmış mağaza ve dükkanlardan oluşacak. Projenin teslimleri Haziran 2018’de gerçekleşecek.

– Tual Adalar

Üç kule ve üç az katlı blok olmak üzere toplam 6 blokta 471 konuttan meydana gelen ‘Tual Adalar’ın yüzde 85’i yeşil alanlara ayrılmış durumda. Projede 1+1’ler 75 ila 76 metrekare, 2+1’ler 116 ila 133 metrekare, 3+1’ler 159 ila 177 metrekare, 4+1’ler ise 185 metrekare olarak tasarlandı. Alt katlardan itibaren deniz manzarasına hakim olan ‘Tual Adalar’da her daireye 4 ila 12 metrekarelik depo alanı ayrıldı. Otopark alanlarında elektrikli araçlar için şarj ünitelerine yer verildi

– Tual Bahçekent

Emlak Konut GYO güvencesiyle, Dağ Mühendislik’in Başakşehir Bahçekent’te inşa ettiği Tual Bahçekent  projesinde, toplam 20 blokta 1739 konut bulunuyor. Lansman sonrası yüzde 30’u satılan proje, ev almayı düşünenlere  ister yüzde 3 peşinat, ister 40 ay vade farksiz ödeme kolaylıkları sunuyor.

Konum itibari ile Tem bağlantı noktasına yakınlığı ve yeni yapılacak Kuzey Marmara otoyol bağlantısının merkezi konumunda bulunan Tual Bahçekent Projesi, hemen yanıbaşında bulunan 160.000 metrekarelik şehir parkına komşuluğu ile kent hayatını doğa ile birleştiriyor.
İster yüzde 3 peşinat, ister  40 ay vade…

2018 yılı sonunda teslim edilmesi planlananTual Bahçekent projesinde daireler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 olarak tasarlandı. İçinde kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, buhar banyosu ve güvenli yürüyüş parkurları yer alan projenin 70.000 metrekaresi yeşil alanlara ayrıldı. Tual Bahçekent’te ev almak isteyenler için daire fiyatları KDV dahil 230 bin TL’den başlıyor. Yatırım merkezi olarak hızla gelişen Başakşehir’de  yükselen projenin; bir senenin sonunda yatırımcısına maksimum kazanç getirmesi bekleniyor.

Etiketler:, , , , , , , , ,

Bir yanıt yazın