Emlak Konut Gebze 3. Etap Konutlarında İndirim Kampanyası

Kategori: - - 11:06

Emlak Konut tarafından Gebze’de gerçekleştirilen Emlak Konut Gebze Konutları 3. Etap konut projesi için indirim kampanyası başlatıldı.

Toplam 1.955 Adet Konut Üretilecek!

Emlak Konut tarafından Gebze’de gerçekleştirilen konut projesinde toplam bin 955 adet konut üretilecek. 37 bloktan oluşan dev projede 2+1 daire, 3+1 daire, 4+1 daire ve 4+1 dubleks daire olmak üzere toplamda 4 farklı daire tipi seçeneği bulunuyor.

Projeden daire satın alan kişilerin araçları için açık ve kapalı otopark seçenekleri sunulurken buna ek olarak yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları, süs havuzları gibi sosyal alanlarda bulunacak. Projenin toplam alanının yüzde 70’i yeşil alan olarak ayrılmış. Yine 24 saat güvenlik hizmeti verilecek.

Emlak Konut Gebze 3. Etap Fiyatları Ne Kadar?

Emlak Konut Gebze 3. Etap Konutlarında İndirim Kampanyası

Emlak Konut Gebze 3. Etap Fiyat İndirimi Kampanyası

Emlak Konut bahar kampanyası ile beraber nakit yapılan ödemelerde yüzde 20 indirim yaparken satış tutarının en az yüzde 30 tutarında ödeme yapan kişiler için ise yüzde 15 indirim fırsatı sunuyor.

İndirimli konut satışı yanı sıra ev satın almak isteyen kişilere konut kredisi desteği de veren Emlak Konut 120 aylık konut kredisi kullanımına olanak sağlıyor. Projede uygulanan konut kredisi faiz oranları ise seçilen konuta, verilen konut peşinatına ve konut kredisi vadesi gibi farklı kriterlere göre belirleniyor. Ancak konut satış koşulları düzenlenen kampanya ile adeta “ev almanın tam zamanı” dedirtiyor.

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın