DAP Yapı’ya ödül

Kategori: - - 11:19

DAP Yapı’ya ödül

Gayrimenkul sektöründefarklı mimari projelere imza atan DAP Yapı’nın İstMarina projesi, dünyanın en önemli gayrimenkul ödülleri arasında gösterilen ‘International Property Awards’da, ‘2014-2015 Yapı Geliştirme’ kategorisinde ‘Dünya’nın En İyi Projesi’ seçildi.

DAP Yapı’nın, TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO iş birliği ile Kartal sahilinde gerçekleştirdiği İstMarina, DAP Yapı, İstanbul’a kazandırdığı İstMarina projesi ile Londra’da gerçekleştirilen European Property Awards’de “Avrupa’nın En İyi Projesi” seçilirken, 8 farklı proje ile 15 dalda ödül kazanarak ulaşılması güç bir rekora imza atmıştı.

Dosya masraflarını Evko İnşaat ödüyoristanbultokikonutlari.com

İstanbul Maltepe’de 13 bin m2 alan üzerinde konumlanan Marmaroom, Evko İnşaat tarafınan hayata geçiriliyor. 3 blokta toplam 296 adet daire ve caddeye cepheli 7 adet ticari üniteden oluşan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 3 farklı daire tipi bulunuyor. Aralık 2014’de daire teslimlerinin başlayacağı projede, son 20 daire için yapılan kampanyada yüzde 25’ i peşin 24 ay vade ile konut alınabiliyor. Hemen tapu teslimi gerçekleşecek olan projede banka kredisi ile konut alımında dosya masrafı, ipotek tesis ve ekspertiz bedeli masrafları Evko karşılıyor.

Çengelköy Park’ın yüzde 80’i satıldı

Çengelköy Park Evleri’nde 73 adet daireden oluşan rezidans bölümünün yüzde 80’inin satışı tamamlandı. 65 bin metrekare alanda, sokakları, dükkanları ve hatta komşularıyla bir mahalle konseptini yaşatan Çengelköy Park Evleri’nin rezidans bölümünde 7 farklı daire alternatifi bulunuyor. Rezidans bölümünün kalan yüzde 30’luk kısmını temsil eden 2+1, 3+1 ve 5+1 dublekslerin satışları da devam ediyor.star

Etiketler:, , ,

Bir yanıt yazın