Bulvar İstanbul Caddesi satışa çıkıyor

Kategori: - - 09:41

Bulvar İstanbul Caddesi

Emlak Konut projeleri içinde en yüksek satışı yakalayan Bulvar İstanbul’un ticari alanı Bulvar İstanbul Cadde’de satışlar başlıyor.

Başakşehir bölgesinde Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen lüks konut projesi Bulvar İstanbul’un merakla beklenen ticari alanları hayata geçiyor. 22 ayda yüzde 97 satış başarısına ulaşan ve 2014 yılı ilk altı aylık diliminde Emlak Konut projeleri içinde en yüksek satışı yakalayan Bulvar İstanbul projesi bu süre içinde yatırımcısına yaklaşık yüzde100 kazandırdı.

YAŞAMIN BULVARI OLACAK
Lokasyonu ile çok değerli bulunan ve hızla gelişen Başakşehir’in en avantajlı konumunda yer alan Bulvar İstanbul’un ticari ünitelerinin yer aldığı Bulvar İstanbul Cadde kısa bir süre sonra satışa çıkıyor. Bulvar İstanbul Cadde doğa ile iç içe, peyzaj alanlarıyla çevrili, ortasında dev şelalelerin aktığı, restaurant, cafe, giyim, market, eczane, kuaför, GSM operatörü, büyük mağazacılık gibi pek çok alternatifin yer alacağı Bulvar İstanbul Cadde ile bölgede keyifli alışveriş yaşamın bulvarı olacak.

24 MAĞAZA SİTE SAKİNLERİNE HİZMET VERECEK
Bulvar İstanbul Cadde’de, 24 adet çeşitli büyüklüklerdeki mağaza ile site sakinlerine hizmet verecek 1 adet cafe ve kreşin satışı gerçekleşecek. 9 ihtisas hastanesinin ve 3000’in üzerinde yatak kapasitesinin yer aldığı İkitelli Sağlık Kompleksinin tam karşısında, metronun yanında ve bulunduğu cadde üzerinde yer alan başta Bulvar İstanbul projesi olmak üzere diğer konut projeleriyle beraber yaklaşık 4 bin konutta 20 bin kişiye hizmet verecek Bulvar İstanbul Cadde dükkanları, yenişehir olarak nitelendiren Yeni İstanbul’un parlayan yıldızı Başakşehir’de Haziran 2016 itibarıyla hayata geçiyor.

Etiketler:, , , , ,

Bir yanıt yazın