Beylikdüzü Sağlıkkent konut projesi fiyatları

Kategori: - - 10:12

Sağlıkkent konut projesi

İttifak İnşaat tarafından, Beylikdüzü bölgesinde hayata geçirdiği bölgenin en sağlam, en ekonomik ve en kullanışlı projesi Sağlıkkent konut projesi kapsamında yaşam başladı. Beylikdüzü’nde yeni bir ev sahibi olmak ve yatırım yapmak isteyenler için uygun fırsatlar sunan Sağlıkkent projesinde kalan 145 daire alıcılarını bekliyor.

Beylikdüzü’nde inşaa edilen ve toplamda 21.000 metrekare alan üzerine kurulan Sağlıkkent projesi; 10 blok, 577 daireden oluşmakta. Sağlıkkent Beylikdüzü Projesi’nde 2+1 evler 79 ve 98 metrekare, 3+1 evler ise 118 metrekare sbüyüklüğünde ve hemen teslim olanağıyla satışlara devam ediliyor.

Beylikdüzü Sağlıkkent konut projesi fiyatlarıistanbultokikonutlari.com

Sağlıkkent projesinde yer alan 2+1 daireler 79 metrekare büyüklüğünde 180,000 TL iken 98 metrekare evlerin fiyatı ise 220,000 TL’den başlayan fiyatlarda, 3+1 daireler 118 metrekare evlerin fiyatları ise 240,000 TL’den başlayan fiyatlarla satışlara devam ediliyor.

Sağlıkkent Beylikdüzü’nde çok uygun ödeme şartları ile ev sahibi olun

Konut sahiplerine tapu teslimiyle hemen taşınma fırsatı ve güvenli bir yaşam sunan İttifak İnşaat Sağlıkkent Projesi; %75 banka kredisi veyahut 48 aya varan getirisiz taksit kullanımıyla uygun şartlarda ev sahibi yapmaya devam ediyor.

Sosyal olanakların oldukça geniş tutulduğu proje, tabii peyzaj alanlarıyla birleşen mimarisiyle estetik istikametini vurgularken, m2 ücretleri emsal projelere göre çok daha uygun satışa sunuluyor.

Etiketler:, , ,

Bir yanıt yazın